Semínka z hvězd díl.2

Otevírá se nová etapa mého života

Navazuji na první část pohádky tematikou jak je to s energetickými a informačními poli a léčbou rakoviny na žádost některých blogerů v diskusi k článku z minulého týdne.

Otevírá se nová etapa mého života. Už dlouho mám léčitelské schopnosti. Ty, které nyní nejčastěji využívám, jsem získal od amerického lékaře Dr.Erica Pearla. V Evropě býval poměrně často, takže se mi u něj podařilo absolvovat systém školení. Věděl jsem, že pracuji s energiemi (jsou velmi intenzivně cítit v rukách, něco, jako když si sáhnete na slaboproud (ale někdy i na 220V) a pokud se dotknete energetického pole člověka, je to rozdíl jako když položíte ruku na hladinu vody, nebo ji do ní ponoříte). Věděl jsem, že pracuji s informací, že ji dokáži přenést jako rezonanci a také, že pracuji se světlem ale to jsem nevěděl jak.

Myslím, že způsob, jak to funguje, neumí vysvětlit ani sám autor metody. Nahradil to jinak. Dokáže přesvědčit ukázkou. Vybere člověka, který má pohybový problém. Nejčastěji, že nemůže zvednout ruce – je to nejefektnější, zvláště, když se s tím neúspěšně léčí již řadu let. Pozve si druhého, kterého vybere z těch, kteří si myslí, že léčit energií je pitomost.

Energeticky nejdříve působí na skeptika. Pak požádá postiženého, aby zvedl ruce. Ten se často nad úroveň ramen vůbec nedostane, někdy je to i daleko horší. A nyní požádá skeptika, aby stejným způsobem působil na postiženého. Ten to s úsměvem udělá. Postižený zpravidla pak zvedne ruce znovu do původní výšky. Perl k němu přistoupí a dvěma prsty lehce ruce spojí nad hlavou. Pak vyzve postiženého, aby to několikrát opakovat a ono mu to opravdu funguje. Často se už i na pódiu rozbrečí.

Jenže tohle je důkaz přes city. Po mně se chce důkaz rozumový. To je obtížné – když jsem pracoval v neurolaboratoři, podporovali jsme klientům růst neuronů v mozku (ještě na vysoké škole jsme se učili, že to není možné) a synapsí (spojení mezi nimi) soustředěním, zesílením vyzařované energie mozkem, jíž pak bylo možné pohybovat kuličkou, či ovládat zaměřovač v mozkostřelnici, či zvýšit přesnost odpáleného golfového míčku pouze myšlením. Není to až taková zvláštnost – jsou lidé, kteří dokázali ohnout myšlením i vidličku a nepotřebovali k tomu ani zesilovač. Jenže jak a proč to funguje?

Mohli jsme komunikovat v evropském centru kvantové fyziky v Cernu se švédským profesorem Rakem, který se kvantovými energetickými poli zabýval, předpokládali jsme, že získáme nějaký výstup, byla plánována kniha – nakonec z toho sešlo. Jedna věc je konzultace, druhá dát informace na papír – byť by byly pravdivé, mohou ohrozit i existenci.

Nyní mám výhodu. Mou učitelkou je bytost, jejíž předkové lidskou civilizaci vytvořili. Jsou stejní jako my, jen mají neuvěřitelně vyšší schopnosti. Mají vedle dvou genetických vláken DNA ještě deset světelných vláken (používám termín epigenetických, byť jsou našim dvěma z deoxyrybonuleové kyseliny nadřazené) Mají kladnou povahu a dalších dvanáct v energetickém těle, které mají zemnící charakter. Tedy vlastně stejní jako my nejsou, ale my jsme kdysi byli jako oni. A jejich záměrem je, vrátit nám tyto schopnosti zpět. (Potřebují také tuto planetu nezničenou – a nejen oni.)

A tak tedy přišel „náhodou“ k úspěšnému chiropraktikovi nový druh léčení, který překonával vše, co dosud viděl.

Jenže za tímto energetickým působením se skrývá tým lékařů, jimž léčitel poskytuje energetický kanál k tomu, aby mohli diagnostikovat problém a spojit příslušný úsek některého z poškozených epigenetických světelných vláken ve správném místě, kde může předat instrukce imunitnímu systému k zahájení optimální léčby, včetně přepsání poškozeného biologického genu na DNA. Funguje to tak i u rakoviny, která má mnoho projevů, ale jednu příčinu, byť i jejích spouštěčů může být víc. Důležité je, aby klient si opravdu přál vyléčení a aby věřil, že vyléčen bude.

Takové myšlení podpoří léčení, zatímco negativní myšlenky frekvenčně ovlivňují a dokonce i znemožňují léčebný proces (Přepíší změnu zpět na původní stav). Proto mi už před rokem Bashar řekl, že já neléčím, ale mohu způsobit vyléčení všech nemocí, ale ne každého člověka. Neuměl jsem se tehdy dobře zeptat a neměl jsem na kontakt s ním dostatek času. Na Žofíně bylo tehdy kolem 400 lidí z celého světa a vylosovaných na kontakt s ním bylo více. Takže už tehdy jsem získal první informace z vesmíru, ale neuměl jsem si to správně poskládat.

Je to vlastně něco, jako když já mám správce počítače na Moravě a pokud mám problém, nasdílím mu obrazovku a on problém odstraní. Jakmile do počítače pustím vir, tak počítač neopraví dokud nepustí antivirový program. A lékaři „z hvězd“ antivirové programy nespouští (vše máme v DNA a světelných vláknech obsaženo). Jenže „jejich protivníky“ nebo chcete-li jinou civilizací, kterou jsme aktuálně ovládáni, jsme čipováni biologickými (naší technikou nezjistitelnými) čipy a tím je ovládána naše mysl. K tomu, aby odstranili negativismus u některých osob, by museli provést drobný chirurgický úkon a to na dálku nelze.

A jak dokázat existenci energetických a informačních polí? Žijeme v multidimenzionálním světě a máme trojdimenzionální výbavu (byla nám přerušena všechna světelná vlákna). Nedokážeme zatím vyvinout přístroj, který by to dokázal. Jsou mezi námi jedinci, kteří využívají část světelné genové výbavy , někteří se dokáží pohybovat i v mezihvězdném prostoru, tato pole vnímají svými smysly, jsou tací, kteří čtou z informačních polí. Ale takto zprostředkovaná informace není pro naše omezené možnosti dostatečným důkazem.

V průběhu léčení je třeba klienta připojit k jeho „složce“ v energeticko-informačním poli, která není nikomu jinému přístupná a k připojení dochází rezonančně – bez účasti klienta není možné se k takovým informacím dostat (spustí se tím jeho individuální program – něco jako reset a nastavení původních hodnot).

Energeticko-informačním polem jsme všichni propojeni tak, jako počítače internetem. Já tedy funguji jako „poskytovatel internetu“ (energie) a zprostředkovatel napojení na specifický opravný program – informace (přenese se pomocí rezonance mezi tělem klienta a příslušným místem informačního pole). V průběhu léčení komunikuji s „mým“ lékařským týmem a pokud nestačí automatické léčení, zasahují oni.

V energeticko-informačním poli (v Indii mu říkají Ákaša) můžeme získat všechny informace, pokud nejsou „zaheslovány“. Je třeba to ale umět! Mít tedy ten příslušný úsek světelného vlákna spojený a to řada lidí již má – prof. Ramesh, jehož metodu odprogramování jsem dal čtenářům blogu k disposici, učí i jak číst v Ákaše (ze sanskrtu to znamená prostor – tedy číst z prostoru)

A na otázku proč nemohou světelné bytosti všem lidem vrátit bývalé schopnosti jsem už odpověděl v zářiovém článku.

Vím, že opět v diskusi se objeví i řada negativních reakcí s tendencí „upalovat čarodějnice“, což ve středověku se běžně dělo. S tím nic nenadělám – to je ten čip! Chce to trpělivost, vše se do několika let změní! Éra zla a negativismu skončí!

Tolik tedy další pohádka, která někomu možná pohádkově připadat nebude.

Autor: Vladimír Koliandr

Zdroj: https://koliandr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=629733

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *