11.8. Měsíc v novu, částečné zatmění Slunce

11 srpna dojde k částečnému zatmění slunce ve Lvu

Od nás viditelné nebude, ale lidé v Kanadě, Grónsku, na severní polokouli, či v severní Asii a Skandinávii budou moci toto částečné zatmění pozorovat. Celkově to z astrologického hlediska vypadá pro nás v srpnu lépe, co se týče retrográdních energií. Jsou záznamy o šesti  retrográdních planetách a to: Merkur, Mars, Saturn, Uran, Neptun a Pluto. Přesto, že zpomalují věci, zároveň nás učí, abychom více vnímali a byli lepšími lidmi. Jak se říká i platí: Všechno špatné k něčemu dobré.

Toto zatmění a energie vynoří na povrch  dlouho zapomenuté vzpomínky, které dostanou nový význam a lidé začnou novým startem od minulosti. Budete mít možnost vidět věci v novém světle. Samozřejmě pro Lvy to bude náročnější, ale i oni to mají možnost zvládnout a stoupat do pozitivních změn. Všichni dostávají možnost vše špatné k dobrému obrátit a začít s novým štítem. Při zatmění měsíce 27.7. 2018 bylo potřeba svědomí vyčistit a všem, kterým jsme ublížili se omluvit, popřípadě požádat o odpuštění, abychom mohli navázat na toto částečné zatmění slunce v srpnu a s ním začít jak se říká od píky.

Vytvořte a  naplánujte si své nové projekty, jelikož se vaše cíle a plány mohou zhmotnit. Bohyně lásky, která bude všem nápomocna dosáhne svého největšího prodloužení 17. srpna.

Po zatmění a následnému zotavování přijde uzdravení v podobě sice zatím méně intenzivních změn, ale právě od toho 11.8. začnou změny nabývat na síle a prolínat se do vašich životů, ve kterých nastávají  změny. Takže druhá polovina srpna  bude lepší než první.

12. srpna se Mars vrátí zpět do Kozoroha a pokud se váš život obrátil na zatmění 27.7. vzhůru nohama, tak nyní dostáváte od Vesmíru druhou šanci, jak to udělat. Váhy a Kozoroh vás přimějí k akci. Pokud víte co chcete, je čas pustit se do toho.

13. srpna Maximum meteorologického roje Perseid.

19. srpna Merkur konečně plyne přímo a i životy začnou plynout tím správným směrem.

23. srpna se Slunce vstupuje do znamení Panny a přiblíží se k rovnodennosti. Bude čas zhodnotit dosavadní život a ještě je čas na zlepšení, či změny.

26. srpna Měsíc v Rybách a další úplněk s přicházející úlevou po tomto intenzivním období. Velká naděje !

Čeká nás emoční, citlivé a krásné období.

Ve dnech novoluní a v úplňcích se doporučuje vypít cca 2,5 litrů vody, počínaje vyznačeným časem.

Foto:www.channel4.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *