Náměstí nebeského klidu

Od masakru proti demonstrantům na náměstí nebeského klidu v Pekingu uběhlo téměř třicet let.

Nechci mluvit o tom co se tam stalo a nijak nepopírám,že tam došlo ke krveprolití které je odsouzení hodné. Mne však zaujaly jiné věci kolem toho. Je jasné,že žumpoidní propaganda si takové výročí nenechá ujít a ČT už zas rozmazává jak to jen jde. Nejvíc mne zarazilo když v se v reportáži pohoršovali nad tím, jak se Peking snaží umlčet jakoukoliv vzpomínku na tuto smutnou událost.
Prý jsou na internetu vymazávány jakékoliv zmínky či jen náznaky v komentářích na sociálních sítích. Nesmí se prý na toto výročí dávat ani smajlíky ve tvaru svíčky a vše je v tomto ohledu důsledně cenzurováno.

No tak to je už skutečně nehorázné a nelidské, že? Jen bych rád věděl, proč ta pohoršena ČT nemluví stejně pohoršeně o stejně důsledné cenzuře na našich sociálních sítích??? Jak to, že se nepohoršují nad tím, že je u nás nejen Facebook, ale i jiné servry kde politická cenzura pracuje na plné obrátky? Jak to, že jsou lidi mazáni, blokováni a odstavováni jen za to, že mají jiný než ten „správný“ korektní názor? Beru to, pokud někdo má příliš rasistické či vulgární příspěvky, jenže žel, cenzuruje, maže a blokuje se i to,co je napsané slušně. Jen to prostě není dle představ naší demožumpy a tak se cenzuruje. Vím dobře o čem mluvím,protože sám jsem se stal už mnohokrát obětí cenzury od hlídačů ministerstva pravdy. Lidi kteří se nepohybují na internetu mnohdy ani netuší co se tady děje.

Ale vraťme se k Pekingu. Další část zpráv byla, že USA vyzvaly Čínu, aby zveřejnila podrobnosti o zabitých. A opět se celosvětoví agresoři a zločinci nejvíc ozývají a ukazují prstem na druhého jen aby se nemluvilo o jejich zločinech. Vím přesně co bych odpověděl na tuto drze troufalou výzvu kdybych byl vládcem v Číně. Odpověděl bych asi toto:
Dobrá tedy, my zveřejníme podrobnosti o zabitých na náměstí nebeského klidu ale až když USA zveřejní podrobnosti o zabitých v Laosu, Kambodži, Vietnamu, Afganistanu, Libyi, Iráku, Sýrii, Jugoslávii a všech ostatních zemích kde jste tak demokraticky a beztrestně vyvraždily statistce civilistů. Když zveřejníte informace o zabitých pěti stech žen a dětí ve vietnamské vesnici My Lai.O napalme a chemickém vyvražďovaní statisíců bezbranných civilistů ve Vietnamu. Když zveřejníte informace o statisících civilistech zabitých v genocidě v Laosu provedené chemickými zbraněmi. Když zveřejníte informace o zabitých v rychlíku v Jugoslávii a když zveřejníte informace o mrtvých které pozabíjely v Jugoslávii vaše kazetové bomby, mimochodem už v té době na seznamu zakázaných.

Pokud vy zveřejníte informace o všech těch, které pozabíjela vaše nenasytná, chamtivá a zrůdná demokracie, pak my v Pekingu zveřejníme informace o zabitých na náměstí nebeského klidu. Protože v porovnání s vašimi zločiny, je ten náš jen jako obyčejná krádež žvýkačky v samoobsluze.
Neskutečně mne dokáží tyto drzosti těch panovačných zločinců nadzvednout ze židle a je až neuvěřitelné, kolik lidí i u nás jim pořád dokáže lézt do prdele a kolik tupých ovcí jde s US vlajkou vítat vojska těch samých válečných zločinců. Stydím se za tyto ovčany. Stydím se a je mi z nich občas na blití.

Mistr řezbář Lupo Anetta Selský

Mistr nejen pracuje se dřevem a píše články, ale také se věnuje hudbě a skládá si texty.

Pokud byste měli zájem si poslechnout jeho písně zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=zKDY5T96U7U&t=25s

V případě zájmu o zakoupení CD, nebo jeho dřevařských děl, kontaktujte  mistra na jeho emailovou adresu: tamango7@seznam.cz

http://rezbari.ceskatvorba.cz/profil/116/

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama