Myšlenková kontrola a chemtrails – Harald Kautz Vella

Harald Kautz-Vella je fyzik, geolog a spisovatel žijící v Německu a je jedním z nejlepších odborníků na tuto tématiku. Podělte se s každým o tyto informace, protože jsou životně důležité.

Jedná se o přednášku tohoto německého výzkumníka , ve které podrobně vysvětluje co je chemtrails a k čemu je určeno. Mluví zde o biologických  a elektromagnetických zbraních a nanotechnologiích, Morgellonovém onemocnění, restrukturalizaci DNA a o látce zvané Black Goo, které odráží vědomí člověka. Informace jsou z tajných dokumentů americké armády, od informátorů a z vlastního výzkumu. Přednáška je plná vynikajících informací a jde v tomto tématu hodně do hloubky a odhaluje věci, které mnozí lidé neznají.

Jedná se o vysoce sofistikované nanotechnologie s širokým spektrem účinků, které však mají společný účel – oslabení lidského druhu.

Úryvky z dokumentu :  Zbraně, které jsou očividně legální.  Ano? Hovoří o zbraních, které jsou skryté někde v civilní oblasti, každý se jimi zabývá, každý je používá a jedna z nich jsou mikrovlny. Jednou z těchto zbraní jsou vlny mikrovlné trouby. Mikrovlny využívají mobilní telefony, vzdálené (chytré) měřáky, bezdrátová připojení a jsme těmito mikrovlnami obklopeni.  A vstupují do našeho těla a my si myslíme, že je to jen nějaký vedlejší efekt technické aplikace.

Ale NASA klasifikuje mikrovlny jako neusmrcující zbraně, které jsou očividně legální. A také jmenují dopady těchto zbraní. Je to snížená schopnost výkonu, záchvaty, hrubé změny ve funkčnosti mozku, 30-100% zvýšený průtok krve v mozku a pak smrtící účinky, které přijdou po čase.

Z obětí Morgellonové nemoci, jsou extrahovány části hmyzí pokožky. Když tímto onemocníte, tak se v lidském těle začnou vytvářet části hmyzu nebo hmyz. 

Při změně frekvence mikrovlny absorbují světlo. Posílají biofotony do DNA a čtou informace z DNA a dále je zpracovávají Morgellony.  Technologie dostupná tajným službám, dokáže přečíst stav vaší mysli a přivést ji zpět na pevnou technologii. Mohou rovněž zavést modely jiného druhu. Zde se shromažďují informace, potřebné ke kontrole vašeho vědomí.

Video přednáška s českými titulky :


Text z přednášky  : http://cozivotdal.eu/2017/01/04/myslenkova-kontrola-a-chemtrails/

Foto: http://nlo-mir.ru/bezrubriki/16980-strannaja-bolezn-7-foto.html

1 komentář: „Myšlenková kontrola a chemtrails – Harald Kautz Vella

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *