ÚPLNĚK 7.5.2020 ve znamení Štíra

Dnešní úplněk se nazývá také Květinový měsíc, Mléčný měsíc, Veselý měsíc.

Je časem radosti, plodnosti, štěstí a zábavy.

Půjde také o poslední tzv. superúplněk v tomto roce. To znamená, že Měsíc bude opravdu blízko Země a mnoho lidí věří, že o to silnější bude jeho vliv.

Tento čas bude konečně první pozitivní fází Měsíce za poměrně dlouhou dobu. Květnový úplněk je uzdravující, ale i soucitný. Přináší pochopení, emoční stabilitu i světlejší budoucnost.

Nejsilnější aspekty tvoří planety Merkur a Neptun. Dohromady jsou nositeli harmonického vlivu.

Merkur sám o sobě podporuje porozumění a komunikaci, a to zejména ohledně vašich pocitů a emocí. I když se mohou stále objevit pochybnosti, zmatek ve vaší hlavě či úzkost, nic z toho nehraje zásadní roli.

Půjde o příjemný a klidný čas, což je dobré hlavně pro nás samotné. Pobýt v tichu, sami se sebou tak, abychom se mohli zaměřit na léčení všeho druhu a posílit naše touhy i sílu. Nebojte se ale někomu říci o svých pocitech, o tom, co vás trápí – jen si vybírejte pečlivě onu osobu. Musí to být někdo, kdo vás pochopí a popostrčí dopředu. Dodá sílu, energii a přinese vám kýžený klid.

Neptun podpoří vaši kreativní stránku, intuici i fantazii.

Není vyloučeno, že se objeví někdo, o kom už dlouho sníte (teď samozřejmě nemám na mysli vysněného herce, zpěváka, osobnost…). Bude to někdo, kdo bude splňovat většinu vašich ideálů – a vztahy, vytvořené během této fáze budou značit nalezení spřízněné duše. I v tom slova smyslu, že najdete přítele/přítelkyni, kteří tu pro vás bude v těžkých dobách.
Také vy sami se můžete takovou osobou stát, vy sami můžete tvořit to rameno, na které se mohou ostatní přijít vyplakat.

Věřte svým pocitům a instinktům, nezklamou vás. Vaše schopnosti budou přínosné při veškeré komunikaci. Slova budou konejšit a mohou ostatním přinést uzdravení. Stejně tak i vám samotným.

Tento úplněk, po mnoha týdnech tápání a smutku, osvětlí temnotu. Vydejte se dovnitř sebe, až úplně do hloubky, pusťte své emoce ven a jednou provždy se zbavte toho, co vás limituje a drží někde ve tmě. Poučte se ze svých chyb, přijměte je a vystavte na nich silné základy.
Postavte se strachu a nejistotě, najděte svoji sílu, která dřímá někde hluboko – opravdu tam je!

Stejně jako vaše touhy a sny. Vysněná práce, láska, vášně…To vše proudí ve vašich žilách, to vše je ukryto ve vaší duši. Ne nikde venku.
Jen VY můžete změnit svůj život. Jen vy se můžete dostat z bahna zpátky na Slunce.

Využijte tuto dobu k vytvoření jakéhosi posvátného prostoru – může to být koutek u vás doma, noční stolek, křeslo, polička. Ale také pravidelná meditační a relaxační praxe, ranní pozdrav Slunci.

Právě teď je opravdu mocný čas na to, zvednout zadek a udělat jednu malou akci, která spustí lavinu toho, co doopravdy chcete a po čem toužíte.

Já to dokážu – i vy to dokážete. Jiná možnost není.

Pamatujte na to, že nejste slabí. Ať vás dostalo na kolena cokoli, seberte svou sílu a konejte.

zdroj:Cottage Witch Apothecary

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *