Zbraň hromadného ničení Aspartam = sladký zabiják

Gerald Ford byl víceprezident Spojených států amerických.

Svět  je skutečně zamořen globální epidemií příznaků spojených s užíváním aspartamu.

Pozor na jiné názvy: NutraSweet, Equal, Spoonful nebo jen E951 – to vše je ASPARTAM

Původně byl vyvinut jako bojová neurotoxická látka, měl ovlivňovat myšlení nepřítele na bojišti a v zázemí měl být roznášen kontaminovanou vodou.Vyznačuje se tím, že má asi 200x vyšší sladivost než normální cukr.

Tento muž je jediným prezidentem Spojených států, který se dostal do úřadu, aniž by byl zvolen buď jako prezident, nebo viceprezident. Když v roce 1974 prezident Nixon rezignoval, převzal Ford prezidentský úřad. Jako svého viceprezidenta si vybral Nelsona Rockefellera, který je, spolu s ním, jediným viceprezidentem, který svou funkci nezískal ve volbách.

O atentát na Geralda Forda se pokusily dvě ženy. První byla Lynette Fromme A druhou byla Sara Jane Moora. 

 

 

 

 

Vše do sebe zapadá a tak se stala ironie našeho moderního světa a Gerald Ford udělil v lednu 1977 prezidentskou medaili svobody – nejvyšší civilní čest – ministra obrany Donalda Rumsfelda. Jen několik týdnů později se 8. března stal Rumsfeld generálním ředitelem GD Searle, aby  přinutil Food and Drug Administration(FDA-Úřad pro kontrolu  potravin a léčiv), schválit pro lidskou spotřebu známý karcinogenní a neurotoxický jed Aspartam.

Aspartam je politická priorita na vysoké úrovni, která je nepochybně spojena s jeho schopností negativně ovlivňovat mysl a těla těch, kteří ji konzumují.

Vzhledem k tomu, že Rumsfeld položil politiku nad veřejné zdraví a bezpečnost, stovky milionů lidí na celém světě nemohou jasně myslet a trpí různými chronickými nemocemi. Je proto vhodné, aby příznaky spojené s užíváním aspartamu byly známé jako „nemoc Rumsfeldu“.

Touto zbraní hromadného utrpení je zasaženo přibližně 30 000 běžně spotřebovaných výrobků a miliony lidí žijí s chronickými nemocemi spojenými s umělým sladidlem aspartamu.

Přesto, že se po pokusech na laboratorních zvířatech začaly projevovat nežádoucí účinky od mozkových lézí a nádorů až po záchvaty a smrt, byla tato nebezpečná, neurotoxická, karcinogenní a vysoce návyková droga FDA schválena.  Rumsfeld, který neměl žádné předchozí obchodní zkušenosti, vystřelil mnoho svých vedoucích pracovníků na vysoké úrovni a nahradil je jinými politicky spojenými Washingtony, D.C., zasvěcenými.

Arthur Hayes, který byl jmenován ředitelem FDA, se ,,zasloužil“  o schválení Aspartamu do nápojů, do té doby byl přidáván do suchých potravin. Před tím se zabýval velmi ,,zvláštním“ posláním. Byl zapojen do biochemických výzkumů změny mysli, které měly mít účinek kontroly nad davy. Jednalo se o  CAR 301,060, je silné a dlouhodobé anticholinergní deliriantní činidlo, které se vztahuje k chemickému bojovému prostředku 3-chinuklidinylbenzylatu (QNB).

 

Co způsobuje tento sladký neurotoxický jed lidstvu: 

Skóre škodlivosti Aspartamu je číslo 5 velmi nebezpečná látka!

 • Interakce s jinými látkami, jako jsou léky, vyvolává nežádoucí účinky.
 • Je silně karcinogení
 • Všechny metabolity aspartamu (formaldehyd, methanol, diketopiperazin a kyselina mravenčí) jsou toxické pro lidské tělo a jsou obzvláště toxické pro mozek.
 • 500 000 lidí každý rok umírá na „náhlou srdeční smrt“.
 • Demence mezi všemi věkovými skupinami a poruchami učení mezi dětmi v USA a v zahraničí vyvrcholila od roku 1981
 • Zhoršovat diabetickou retinopatii a neuropatii.
 • Ničí optický nerv a interaguje s inzulínem.
 • Způsobuje obezitu
 • Aspartam uvolňuje volný methylalkohol, který způsobuje chronickou otravu metanolem.
 • Ovlivňuje dopaminový systém mozku a způsobuje závislost.
 • Poškozuje buněčnou DNA
 • Poškozuje systém srdečního svalu
 • Bolesti hlavy
 • Deprese
 • Nespavost
 • Únava
 • Závratě či poruchy zraku a paměti
 • Změny nálad
 • Fóbie
 • Narušuje inteligenci
 • Nepozorovaně umí ovlivnit nervovou činnost člověka
 • Způsobuje odumírání neuronů
 • Blokuje produkci serotoninu
 • Způsobuje nádor v mozku
 • Vytvořen FDA  seznam 92 příznaků spojených s konzumací aspartamu, které zahrnují nevolnost, závratě, podrážděnost, šílenství, slepotu, hluchotu, přírůstek hmotnosti a úmrtí.

Během války v Perském zálivu v roce 1991 se americkým vojákům posílaly tisíce palet dietních nápojů zdarma. Ty se nahřívaly na pouštním slunci po řadu týdnů (aspartam se nemá údajně vystavovat teplotě vyšší než je 30 stupňů kvůli rozkládání, toto označení bylo na obalu do roku 1993, poté zmizelo s jeho masovým rozšířením). Soubor obtíží, který dostal název „syndrom z války v Perském zálivu“ může být otrava aspartamem, který se štěpí na hodně jedovatý koktejl. Vojáci jiných národností, kteří nedostávali dietní limonády zdarma, těmito symptomy dlouhodobě netrpěli. Pentagon nakonec přiznal, že 90 000 vojáků si stěžuje na ztrátu paměti, závratě a problémy s udržováním rovnováhy, nevolnosti, únavu, chronické bolesti kloubů a svalů. Nejdříve se spekulovalo o vystavení nervovým plynům jako je sarin. U těch jsou však bezprostřední příznaky.

V roce 1996 dostal aspartam zelenou a putoval do všech potravin. Paradoxně ve stejném roce bylo zjištěno při testech na laboratorních potkanech, že jim způsobuje nádory v mozku. Ten, kdo ukazoval a hlásil vedlejší účinky, většinou zmizel, výsledky se falšovaly nebo po nich už nebyly stopy a na trh bylo uvedeno sladidlo „bezpečné jako mateřské mléko“. A nyní, po vypršení patentových práv, je aspartam ještě levnější a dostupnější, než kdykoliv před tím.

Mnoha vědeckými studiemi je dokázáno, že aspartam je skutečně hlavní příčinou chronické fyzické a duševní nemoci a úmrtí.

Aspartam zahrnuje více než 80 procent stížností spotřebitelů podaných u FDA. A právě tento úřad je zodpovědný za rozhodování o tom, které látky se mohou v USA přidávat do potravin!

Zbývá otázka, co s tím my občané můžeme udělat. Pozorně si hlídat, co jíme a pijeme !!!

Foto: http://www.inquisitr.com/, https://www.thefamouspeople.com/profiles/lynette-fromme-10492.php,http://yournewswire.com/how-donald-rumsfeld-got-toxic-aspartame-approved/,https://www.cbsnews.com/pictures/presidents-ranked-from-worst-to-best-presidential-historians-survey-2017/20/,https://www.fda.gov/AboutFDA/WhatWeDo/History/FOrgsHistory/Leaders/ucm093730.htm,http://deenamedia.blogspot.cz/2012/10/toxicky-aspartam.html,http://klubavalon.iplace.cz

1 komentář: „Zbraň hromadného ničení Aspartam = sladký zabiják

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *