Umožnění změny pohlaví dětem už od 12 let ???

Většina parlamentních stran podporuje tento zvrácený zákon

Od začátku  bylo jasné, že za koronavirovou clonou budou vlády po celém světě využívat nezájmu občanů i médií o cokoli jiného, než koronavirus. Tak je to pravda a děje se toho skutečně hodně. Tato “clona” se zřejmě hodila i našim poslancům, kteří se opět začali – zatím jen ve výboru – zabývat poněkud kontroverzními genderovými zákony.

Na výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj byl dne 14.5.2020 probírán mimo jiné i pozměňovací návrh k zákonu o matrikách k možné změně pohlaví. Návrh na změnu zákona č.89/2012 Sb. OZ, č.460/2016 Sb. A 303/2017 Sb. byl schválen v následujícím znění:

„Dítě od 12 let si může vybrat pohlaví a v doprovodu zákonného zástupce si ho nechat zapsat v matrice, od 15 let samotné.“

 

Z parlamentních stran návrh plně podporují Piráti, ANO a ODS, ČSSD a KSČM se hodlají přidat k doporučení vlády (tedy půjde zřejmě o kladné rozhodnutí) a KDU-ČSL je v rozhodování rozpolcená. Jediná parlamentní strana, která se postavila jednomyslně proti je SPD. O postoji pidistran TOP0, 09 a STAN se ve zprávě nic nepíše, nicméně předpokládáme, že se zákonem budou souhlasit, neboť jejich politika je velmi podobná politice Pirátů.

Dále se zpráva zmiňuje také o Istanbulské úmluvě s tím, že prozatím má většinovou podporu prakticky stejných stran, které podporují i výše uvedený zákon o změně pohlaví. Istanbulská úmluva by však podle všeho neměla být zatím na pořadu dne, i když se ji Válková (ANO) s pomocí různých neziskovek snaží dlouhodobě protlačit.

O zákonu na změnu pohlaví u dětí od 12 let jsem četla už asi dva roky nazpět, kdy k němu hlasovali v Bruselu. Tehdy v rámci schvalování různých zvrácených genderových zákonů schválili i tento s tím, že by měl být postupně implementován do zákonů členských zemí. Dalo se tedy očekávat, že na to jednoho dne dojde i u nás.

S tímto souvisí také pokyny MPSV pro jesle , ve kterých má být zavedena genderově vyvážená výchova. Co to znamená? Například to, že děvčatům se musí nabízet i chlapecké hračky a chlapcům dívčí. Hračky nesmí být ani na chlapecké a dívčí rozděleny a s dětmi se musí jednat jako s bezpohlavními jedinci.

Ve Švédsku už tuto šílenost dovedli do dokonalosti, dokonce si tam vymysleli i nové zájmeno (převzaté z finštiny), které používají namísto zájmena “on” a “ona”.  Zdá se, že i naše “pokrokové” školství půjde stejným směrem.

 

Připomeňme si, že veškeré podobné zrůdnosti přicházejí z EU. Náš loutkový Parlament pak přijme cokoli, co si v Bruselu vymyslí, ostatně dnes už takřka 70% veškerých hlasování naší Sněmovny souvisí s tím, co přišlo z Bruselu, A poslušné loutky pak vše odsouhlasí. Umožnění změny pohlaví dětem od 12 let je nejspíš jen začátek, jistě se časem – podobně jako jinde –  bude věk pro operativní změnu pohlaví snižovat. Z jiných zemí jsou již známy případy, kdy nechali změnit pohlaví i mnohem menším dětem.

Výchova, která bude ve školských zařízeních už od těch nejmenších – tedy od jeslí – praktikována tak, aby si dítě ani nebylo jisto vlastním pohlavím pak způsobí, že bude stále víc jedinců, kteří budou mít v tomto ohledu zmatek v hlavě. Pak se mohou v rámci nějaké módní vlny rozhodnout pro změnu pohlaví.

Pro změnu nezvratnou. Navíc, tyto operace jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění, takže ten, kdo se pro změnu pohlaví rozhodne, nemusí být nijak majetný. A po schválení zákona se přesune i nejnižší hranice pro změnu pohlaví z původních 18 na 12 let.

Není nakonec jedním z cílů podobných zákonů zajistit, že si bude stále více dětí nechávat změnit pohlaví, čímž se pak navždy vyřadí z reprodukce? Není i to jeden ze způsobů snížení populace původních Evropanů? Jinde, než ve státech EU a podobně “pokrokových” zemích (USA, Kanada, Austrálie)  se totiž podobné zákony nezavádí.

zdroj:https://tadesco.org/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *