Horoskop 2018: rok lásky Beran, Býk, Blíženci, Rak

Horoskop 2018: čeká nás rok lásky. Nové vztahy budou pevnější

Stojíte na prahu roku, v němž se láskou a tím, co do našeho života vnáší, budete zabývat podstatně intenzivněji, než dosud. Důležitou roli v tomto směru hraje zejména Jupiter, který se na téměř celý rok nastěhuje do vášnivého Štíra.

Než se však pod jeho vlivem rozhodnete pro dlouhodobý a trvalý vztah, měli byste si uvědomit, že začátek může být sice vášnivý a možná i trochu překvapivý, ale konce budou naprosto tradiční.

Vaše další rozhodování bude totiž probíhat pod vlivem Saturna, který pobývá ve svém domovském znamení Kozoroha, a Urana, který mezi polovinou května a začátkem listopadu poprvé od roku 1935 nahlédne do znamení Býka. Dá se říct, že veškeré vztahy, které během tohoto roku navážete, budou daleko trvalejší a dlouhodobější, než jste si mysleli. Je to však jedině dobře. Láska je v dnešní neklidné a rozkolísané době to jediné, pro co stojí za to žít. Navíc vás bude držet i v době, kdy ve vašem životě nezbude jediný pevný bod.

BERAN

Vztahy

Dávali jste dosud přednost vášním, které kypí bez ohledu na cokoliv? Vášně sice zůstanou, ale jejich kulisy se zásadně změní. Místo lovu nových partnerů a sbírání stále čerstvých a svěžích zážitků omezíte svůj akční rádius na partnera, kterého máte doma a s nímž vám bude nejlépe. V prvních čtyřech měsících roku však počítejte se zvýšenými požadavky svého zaměstnavatele. Partner může žárlit a vy mu musíte vysvětlovat, že se nic, co by ho ohrožovalo, opravdu neděje.

Peníze a práce

Rok je sice financím příznivý, ale všechno se vyvíjí jinak, než jste si představovali. Místo shromažďování aktiv se vám bude dařit spíše v likvidování pasiv. Dluhy, které máte, můžete buď zcela splatit, nebo je alespoň značně snížit. Zvláště krásný bude v tomto směru duben. Venuše, která prochází vaším sektorem majetku vlastního, tvoří trigon se silně obsazeným Kozorohem, což je sektor vaší profesní ctižádosti. Umíte pracovat, dostáváte za to peníze a konsolidujete svou finanční situaci. O to, že by vám nezbývalo na malé životní radosti, se nebojte. Bude jich dost.

Zdraví a kondice

Jste zvyklí jet na doraz, což je dobře. Přesto byste si měli dávat pozor na nároky, které na sebe máte. Je zbytečné, abyste se do fyzických aktivit hnali jen proto, že vás k tomu přemlouvá nebo dokonce nutí partner. V takovém případě je mu potřeba vysvětlit, že z člověka, který trpí závratí, horolezec nikdy nebude. Jim sice může trochu déle trvat, než to pochopí, ale nakonec jim to dojde. Když si místo podobných experimentů sednete na kolo nebo si půjdete zaběhat, bude to lepší.

BÝK

 Vztahy

Jaro a léto proběhnou v klidu a v pohodě. Pokud však máte pocit, že vás nic zajímavého nečeká, je to omyl. O to, abyste měli na co vzpomínat, se postará Venuše. Ta se v první zářijové dekádě přesouvá do vašeho partnerského sektoru, kde vydrží do konce října (ve druhé etapě se sem vrací mezi 2. prosincem a 7. lednem 2018). Je možné, že se pod jejím vlivem rozhodnete, že přehodnotíte svá rozhodnutí a vzdor antické moudrosti vstoupíte ještě jednou do téže řeky. Vyzkoušejte to, abyste promarněné příležitosti později nelitovala.

Peníze a práce

Tlak na peníze a z toho vyplývající nervy, které jste cítili v minulých letech, najednou pominou. Finance se srovnaly, pracovní atmosféra se vylepšila. Kdyby váš nadřízený přišel s tím, že vás chce poslat na stáž do ciziny nebo z vás hodlá udělat styčného důstojníka pro zahraniční partnery, neříkejte, že se na to necítíte, ale požádejte ho, aby vám umožnil návštěvu kurzů cizího jazyka. Váš realistický přístup k životu ho dostane tak, že vám nejenže vyhoví, ale ještě vám i přidá.

Zdraví a kondice

Hlavně to moc nepřehánějte. Dobře víte, že pro zdraví pohyb potřebujete, ale zároveň je vám jasné, že se vám v tomto ohledu do lámání žádných rekordů nechce. Kdybyste se ale každý den přinutili zapomenout na to, že máte doma výtah, a místo něj použili schody, pozitivně byste tím ovlivnili svůj fyzický stav rychleji, než si umíte představit. V další etapě si pak pořiďte kvalitní boty a hůlky na nordic walking. Uran ve vašem znamení vás mezi polovinou května a začátkem listopadu bude nutit k pohybu a vy byste mu měla vyhovět.

BLÍŽENCI

 Vztahy

Čeká vás zajímavý rok, kdy si v citech a emocích nemáte na co stěžovat. O celkové uvolnění se už koncem roku 2017 postaral Saturn, který opustil váš sektor partnerství. Ať se už partner srovnal a přestal na vás tlačit, nebo ať jste se rozhodli nevyhovující vztah ukončit, je teď všechno v pořádku. Uděláte dobře, když otázku dalšího partnerského vztahu necháte otevřenou. Užívejte si léta a nic zbytečně nehroťte. Zlom vám přinese až Jupiter, který se na začátku listopadu dostane do vašeho partnerského sektoru a všechno vám vynahradí.

Peníze a práce

O to, abyste k tomu, co vyděláváte, měli i něco navíc, se postarají kamarádi. Od poloviny března do poloviny května vám zajistí buď možnost přivýdělku, nebo účast na nějaké akci, která vaše finance silně posílí. V červenci a v srpnu, kdy váš vládce Merkur pobývá ve vašem komunikačním sektoru, může přijít nabídka nové a po všech stránkách zajímavější práce. Změn jste se nikdy nebáli a teď je čas, abyste dokázali, že to pořád platí. Mimo to se máte na co těšit, protože půjdete do lepšího…

Zdraví a kondice

Obvykle s váhou a jejími výkyvy nemáte problémy. Na to, abyste přibírali, jste moc činorodí. Když se zaberete do něčeho, co vás baví, na jídlo zapomínáte a nedoháníte to ani po návratu domů. Letos však vaším sektorem fyzického zdraví prochází Jupiter a všechno je najednou jinak. I tak neklidného člověka, jako jste vy, začne pod vlivem jeho energie bavit vaření. Naštěstí se specializujete na zdravé jídlo, založené na kvalitních surovinách. Nikterak zásadně po něm nepřiberete, a to, že jste se trochu zaoblili, váš životní partner jen uvítá…

RAK

 Vztahy

Chtěli jste partnera, který si bude umět poradit v každé situaci, který si bude sám sebou jistý, a který to, že vás bude chránit, nejen slíbí, ale taky splní? Pokud ano, moc si nestěžujte. Saturn se dostal do vašeho partnerského sektoru, a váš životní druh se chová jako někdo, kdo má patent na pravdu. V takovém případě je však potřeba, abyste si zachovali svou důstojnost a trvali na tom, že si své záležitosti budete rozhodovat sami. Bude chvíli trvat, než pochopí, že to myslíte vážně, ale časem mu to dojde.

Peníze a práce

O tom, že máte ráda nejen peníze, ale hlavně jistotu, kterou vám poskytují, víte už dávno. Letos se na jejich příliv můžete těšit od poloviny června do konce srpna. Zpočátku prochází vaším sektorem vlastního majetku Venuše, následně se k ní přidává Merkur. V červenci a v srpnu, kdy bude navíc Rak ve vašem sektoru majetku cizího, byste si měli dávat navíc pozor jak na peníze, které si půjčujete, tak na ty, které půjčujete vy sama. Máte jich sice více, než obvykle, ale to ještě neznamená, že jimi musíte pomáhat každému, kdo vás požádá.

Zdraví a kondice

O tom, že by vaše péče o zdraví měla být systematičtější, nepochybujete. Sama však nemáte dost síly, abyste do ní systém zavedli. Tím, že si koupíte permanentku do posilovny, však nic nevylepšíte. Kromě toho, že tam nebudete chodit, vás budou hryzat výčitky svědomí kvůli zbytečně utraceným penězům. Kdybyste si však pustili oblíbený film, sedli si k němu na rotoped a ujeli každý den minimálně pět kilometrů, budete podávat fyzické výkony bez většího sebepřemáhání.

Foto:  https://mamotoja.pl,Zdroj:https://ona.idnes.cz
Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama