Horoskop 2018: rok lásky Lev, Panna, Váhy, Štír

Horoskop 2018: čeká nás rok lásky. Nové vztahy budou pevnější

Stojíte na prahu roku, v němž se láskou a tím, co do našeho života vnáší, budete zabývat podstatně intenzivněji, než dosud. Důležitou roli v tomto směru hraje zejména Jupiter, který se na téměř celý rok nastěhuje do vášnivého Štíra.

Než se však pod jeho vlivem rozhodnete pro dlouhodobý a trvalý vztah, měli byste si uvědomit, že začátek může být sice vášnivý a možná i trochu překvapivý, ale konce budou naprosto tradiční.

Vaše další rozhodování bude totiž probíhat pod vlivem Saturna, který pobývá ve svém domovském znamení Kozoroha, a Urana, který mezi polovinou května a začátkem listopadu poprvé od roku 1935 nahlédne do znamení Býka. Dá se říct, že veškeré vztahy, které během tohoto roku navážete, budou daleko trvalejší a dlouhodobější, než jste si mysleli. Je to však jedině dobře. Láska je v dnešní neklidné a rozkolísané době to jediné, pro co stojí za to žít. Navíc vás bude držet i v době, kdy ve vašem životě nezbude jediný pevný bod.

LEV

Vztahy

Saturn opustil roku 2017 váš sektor romantiky, což znamená, že se k vám ctitelé opět ženou minimálně dvojstupem. Potíž však může být v Jupiteru, který je až do začátku listopadu ve vašem sektoru rodiny. To, co vy berete jako záležitost, která vám má zpestřit život, může druhá strana vnímat jako začátek vazby, který vede k vytvoření rodiny. Musíte si dopředu uvědomit, zda to chcete nebo nechcete, a podle toho pak ke svým ctitelům chovat.

Peníze a práce

Vzhledem k Neptunu, který prochází celý rok vaším sektorem majetku cizího, je opatrnost ve všem, co se týká peněz, velice rozumná. Než se rozhodnete, že si půjčíte, dobře si spočítejte, zda a jak dlouho budete své dluhy splácet. Ještě opatrnější musíte být v momentě, kdy vás někdo z příbuzných požádá o ručení. Staré přísloví, které praví, že kdo ručí, sám sebe mučí, bohužel pořád platí…

Zdraví a kondice

Obtížné bude v tomto směru zvláště léto. Horké měsíce jsou pro srdce a krevní oběh nepříznivé i za daleko méně napěťových aspektů, než jsou ty letošní. Červenec a srpen, kdy je Merkur ve vašem znamení a v opozici na Marse do Vodnáře, je v tomto směru velmi náročný. Jde o energie, jimž byste měli přizpůsobit program své dovolené. Když najdete vhodný kompromis mezi odpočinkem a aktivitou, která srdce a oběhový systém namáhá, bude to naprosto skvělé.

PANNA

Vztahy

O tom, že jste pracovití a odpovědní, nikdo nepochybuje. Letos však počítejte s tím, že se budete pravidelně dostávat do situace, kdy si budete muset vybírat mezi prací na své kariéře a vytvářením kvalitního vztahu. Vyberte si to, co je pro vás důležité a toho se pak držte. Náročné to bude zvláště od poloviny března do poloviny května, a následně od poloviny srpna do poloviny září. Do vašeho sektoru lásky a romantiky se k Plutu a Saturnu přidává i Mars. Vy pak musíte zvládnout oboje tak, aby si ani jedna strana neměla proč stěžovat. Nebojte se, podaří se vám to s úspěchem a s úsměvem.

Peníze a práce

Jde o období, kdy si v tomto ohledu můžete dát bez obav pauzu. V práci jde o klidný rok, kdy se nic měnit nebude, a kdy můžete bez problémů pracovat na vylepšení svých kvalit. Od poloviny května do začátku listopadu se o to bude starat Uran, který se dostal do vašeho sektoru vyššího vzdělání. Když vám zaměstnavatel nabídne kurz, který má rozšířit vaše vzdělání, neváhejte a jděte studovat. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, načerpáte nové vědomosti, a navíc se přesvědčíte, že zdaleka nepatříte do starého železa.

Zdraví a kondice

Během roku bude vaše zdraví v naprostém pořádku. Změna může nastat až v polovině listopadu, kdy se do vašeho sektoru zdraví těla dostává Mars. V tomto období byste si měli dávat pozor zejména na kyčle. Pokud s nimi budete mít nějaké problémy, neváhejte a zajděte k ortopedovi. Stejně tak opatrní byste měly být na játra a žlučník. Konec roku je sice spojený s hojným jídlem, ale to je přesně to, čemu se musíte alespoň pro letošek vyhnout…

VÁHY

 Vztahy

Zábava je jedna věc, a vztah, po kterém tak toužíte, a který byste moc rádi budovali, druhá. Po sedmi letech, kdy vaším partnerským sektorem procházel Uran, a kdy bylo v lásce víc překvapení, než je zdrávo, si konečně užijete alespoň trochu klidu. Zvlášť krásné bude období od poloviny května do začátku listopadu. Uran se přesune do Býka a vy si konečně užijete pocit, kdy budete moci své citové vztahy alespoň trochu ovlivňovat a řídit podle svých představ.

Peníze a práce

Náročný bude zejména začátek roku. V lednu, kdy se musíte srovnat se silně obsazeným znamením Kozoroha, se mnohokrát dostanete do situace, kdy nebudete vědět, zda dát přednost tomu, co po vás chce rodina, nebo tomu, co vyžadují v práci. Možná by bylo lepší, kdybyste se na všechno vykašlali a jela si po své vlastní linii. V práci i doma můžete nahlas říct, že konečně nastal čas, kdy přestanete plnit cizí přání a budete dělat pouze to, co sami chcete a co vám vyhovuje. A když ve stejném směru budete pokračovat i po celý zbytek roku, bude vám to jen prospěšné…

Zdraví a kondice

Jde o rok, kdy byste měli věnovat co největší pozornost své psychice. Přestaňte si namlouvat, že odpočinek je pro ostatní, a tvrdě si ho naordinujte. V každém týdnu byste měli mít alespoň půlden, kdy budete moci plavat, cvičit nebo se jen tak procházet. V každém měsíci byste si měli věnovat jeden celý den. Dovolenou pak rozdělte tak, abyste měli týden, kdy budete někde, kde si zacvičíte, doženete spánkový deficit a dáte si do pořádku duši i tělo.

ŠTÍR

 Vztahy

Nezkušený by soudil, že stav, kdy je ve vašem znamení Jupiter a v sektoru romantických lásek Neptun, přináší samé příznivé záležitosti, takže si nemáte na co stěžovat, ani si co přát. Je to ale tak trochu omyl. Výše uvedená konstelace sice přináší lásku ve všech podobách, ale je jí bohužel moc. Mezi spoustou ctitelů a nabídek, jimiž vás v hojné míře zahrnují, se bude těžko hledat ten, který si vaši pozornost a časem i lásku opravdu zaslouží. Nezbude, než abyste na partnera vypsali regulérní výběrové řízení a rozhodovali se nejen citem, ale i rozumem.

Peníze a práce

Vaše kariéra, a tím i vaše peníze se odvíjejí od dobrých mezilidských vztahů. Vás samotnou sice ani nenapadne, že byste měli měnit práci, ale kamarádi nespí. Usoudí, že jim chybí člověk vašich kvalit i vašeho intelektu a začnou vás přetahovat k sobě. Na vás však působí silně obsazené znamení Kozoroha, který takovým akcím moc nepřeje. Důkladně se vyptáte na podrobnosti nabídky a možná se tam zajdete i podívat. Nakonec usoudíte, že byste si zase tak závratně nepolepšili, a zůstanete tam, kde jste.

Zdraví a kondice

Sport, který vás láká, baví a přitahuje, může být sice neobyčejně atraktivní, ale to ještě neznamená, že byste se do něj měli pustit. Týká se to zvláště léta, kdy jste pod vlivem velkého kvadrátu v pevných znameních. V červenci a v srpnu máte sklon k lehkomyslnosti, kterou projevujete právě tam, kde se hraje o vaše zdraví. Zapomeňte na to, že byste jezdili rallye, lezli po horách nebo se spouštěli do jeskyní. Na kolo nesmíte vyrazit bez přilby a do hor bez pořádného vybavení.

Foto:  https://mamotoja.pl,Zdroj:https://ona.idnes.cz

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama