Horoskop 2018: rok lásky Střelec, Vodnář, Kozoroh, Ryby

Horoskop 2018: čeká nás rok lásky. Nové vztahy budou pevnější

Stojíte na prahu roku, v němž se láskou a tím, co do našeho života vnáší, budete zabývat podstatně intenzivněji, než dosud. Důležitou roli v tomto směru hraje zejména Jupiter, který se na téměř celý rok nastěhuje do vášnivého Štíra.

Než se však pod jeho vlivem rozhodnete pro dlouhodobý a trvalý vztah, měli byste si uvědomit, že začátek může být sice vášnivý a možná i trochu překvapivý, ale konce budou naprosto tradiční.

Vaše další rozhodování bude totiž probíhat pod vlivem Saturna, který pobývá ve svém domovském znamení Kozoroha, a Urana, který mezi polovinou května a začátkem listopadu poprvé od roku 1935 nahlédne do znamení Býka. Dá se říct, že veškeré vztahy, které během tohoto roku navážete, budou daleko trvalejší a dlouhodobější, než jste si mysleli. Je to však jedině dobře. Láska je v dnešní neklidné a rozkolísané době to jediné, pro co stojí za to žít. Navíc vás bude držet i v době, kdy ve vašem životě nezbude jediný pevný bod.

STŘELEC

Vztahy

Hvězdy usoudily, že i vy si zasloužíte chvíli klidu. Uran, který byl posledních sem let ve vašem znamení romantiky, se mezi polovinou května a začátkem listopadu poprvé přesune do Býka a vnese to vašeho hodně náročného citového života pohodu. Bude to docela příjemné. Konečně budete vědět, co od života v tomto směru chcete. Ke svému vlastnímu překvapení si období, kdy budete mít jednoho partnera a kdy se kolem vás nebudou motat tucty dalších, docela vychutnáte.

Peníze a práce

Uvědomte si, že do vašeho sektoru majetku vlastního se dostal Saturn, který jím bude zhruba tři roky procházet. Neznamená to ani chudobu, ani krach, ale je to signál, že budete muset více přemýšlet, jak nad svými výdaji, tak nad investicemi. Hlídat si musíte i lidi, kteří vám slibují rychlé zbohatnutí. To, že na ně kladně reagují vaši příbuzní, ještě neznamená, že musíte následovat jejich příkladu. Veškeré finanční experimenty vám přinesly leda tak průšvihy a zbytečné ztráty.

Zdraví a kondice

Počítejte s tím, že energie budete mít trochu méně, než jste zvyklí. Uvítají to vaši blízcí. Ti si vyloženě vychutnávají dny, kdy je k ničemu nenutíte a dovolíte jim, aby žili podle svého vlastního tempa. Náročnější bude léto. Hrozí, že přehlédnete něco, co by mohlo mít vážné zdravotní následky. Na každou výpravu do lesa se vybavte dlouhými rukávy a dlouhými kalhotami. Po návratu se důkladně prohlédněte, zda nemáte klíště. Kdyby se náhodou objevila skvrna s ostrými okraji, neváhejte a ihned vyrazte k lékaři. Borelióza opravdu není legrace.

KOZOROH

Vztahy

To, že jste nároční až tvrdí na sebe, ještě neznamená, že se stejně můžete chovat k lidem sobě blízkým. Velice dobře to víte, ale přesto v tomto ohledu děláte zbytečné chyby. Největší nebezpečí v tomto směru hrozí od poloviny března do poloviny května (následně od poloviny srpna do poloviny září). Ve vašem znamení se kromě Saturna a Pluta pohybuje i Mars. Máte tendenci vnucovat ostatním svou vůli, aniž byste si uvědomovali, že to, co vyhovuje vám, jim sedět nemusí.

Peníze a práce

O tom, že jste ohledně peněz opatrní až přehnaně, víte své. Zároveň je vám jasné, že jsou věci, do nichž se dá investovat. Ve vašem případě se jedná o časem prověřené komodity. Můžete se třeba s partnerem rozhodnout, že si koupíte zámek – ale ani vás nenapadne, abyste peníze cpala do bitcoinu nebo jiné spekulace. V práci jde všechno přesně tak, jak to máte rádi. Vy pracujete, jak nejlépe umíte, a zaměstnavatel vás za to platí. Nahlas to sice neřekne, ale má strach, abyste mu neutekli.

Zdraví a kondice

Vaše zdravotní kondice je opravdu záviděníhodná – a pokud budete k péči o své tělo přistupovat s rozumem, bude ještě lepší. Předně byste si měli uvědomit, že nic se nemá přehánět. Cvičte s mírou, a na diety (pokud nejsou nutné pro udržení zdraví) raději zapomeňte. Uvědomte si, že k životu potřebujete nejen práci, ale i radost. Pohyb si můžete dopřát nejen během, který vás trochu nudí, ale i pohybem na tanečním parketu, což bude daleko zábavnější.

VODNÁŘ

Vztahy

Z celkových pěti zatmění, která letos probíhají, se vás a vašich partnerských vztahů dotýkají čtyři (první dvě v lednu a v únoru, další dvě v červenci a v srpnu). Samozřejmě jde o období, kdy si musíte dávat pozor, abyste zbytečně nezakopli a nepustili si do života někoho, kdo si to nezaslouží. Zároveň však máte ve výše uvedených obdobích značnou šanci, abyste se zbavila vztahu, který se buď přežil, nebo který sama označujete jako toxický. Když vám vztah nevyhovuje, bude lepší, když ho utnete dříve než později. A hvězdy vám k tomu dají sílu a rozhodnost.

Peníze a práce

O tom, že se učíte rádi a poznávání nových věcí vás baví, není pochyb. Letos však v této oblasti budete vyloženě trhat rekordy. První etapa proběhne mezi 15. květnem a 13. srpnem, druhá mezi 11. zářím a 15. listopadem. V obou těchto obdobích bude vaším znamením procházet Mars. Zatímco v první etapě studujete a shromažďujete vědomosti, ve druhé budete sklízet plody. Kdyby se stalo, a vy jste dostali nabídku na vyšší postavení, neváhejte a jděte do toho. V létě můžete sice o správnosti nastoupené cesty pochybovat, ale podzim ukáže, že jste se rozhodla moudře.

Zdraví a kondice

Jakmile přijde únava, vezměte ji vážně. Nehrajte si na člověka, který zvládne všechno silou vůle, ale začněte s tím něco dělat. Vhodným startem by mohlo být vyšetření štítné žlázy. Navštivte svého praktického lékaře a nechte se poslat ke specialistovi. I v napjatém letním období, kdy budete dosahovat jednoho pracovního úspěchu za druhým, si však musíte udělat čas na dovolenou a odpočinek. Trávit ho musíte tím, na co obvykle nemáte prostor a na co je vám ve všedních dnech líto času.

RYBY

 Vztahy

Využijte všech možností, které vám poskytuje spojená energie Neptuna ve vašem znamení a Jupitera, který prochází vaším sektorem duchovna. Možnosti, které vám poskytuje, jsou ještě lákavější tím, že se mezi Štírem mezi 9. zářím a 31. říjnem (následně mezi 2. prosincem a 7. lednem 2019) pohybuje Venuše, k jejímuž vlivu se přidá Mars. Ten prochází vaším znamením mezi 16. listopadem a 1. lednem 2019. Jde o planety, které vám do života konečně vnesou vztah podle vašich představ. V první etapě bude převládat duchovní spojení, ve druhé se k němu přidá i fyzický soulad. A vy se budete vznášet…

Peníze a práce

Ohledně financí se chystejte na neobyčejná překvapení. Uran, který v posledních sedmi letech pobýval ve vašem sektoru majetku vlastního, odkud se vám staral o všemožné turbulence, nakoukne mezi polovinou května a začátkem listopadu poprvé do vašeho sektoru komunikace. Ohledně práce čekejte velmi zajímavé nabídky, ale zároveň počítejte s tím, že ohledně peněz musíte vyjednávat. Naštěstí máte za zády kamarády, kteří vám poradí, co dělat, aby vás nikdo neošidil (nebo alespoň ne moc…).

Zdraví a kondice

Vaše fyzická kondice je stejně jako v několika posledních letech neoddělitelně spojená s vaším psychickým stavem. Letos ale na vaší straně stojí až do začátku listopadu Jupiter, který prochází vaším sektorem dalekých cest a duchovna. Bylo by vhodné, abyste se nad sebou alespoň chvíli zamysleli, a rozhodli se, co vlastně od života, a tím i od sebe samotných chcete. Jakmile to budete vědět, bude kladná odpověď vašeho těla rychle následovat. Začnete spát bez prášků, hubnout bez diet a sex si užívat tak, jako už dlouho ne…

Foto:  https://mamotoja.pl,Zdroj:https://ona.idnes.cz

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama