Vybíráme si před narozením své rodiny?

Naše duše přicházejí na tento svět znovu a znovu a po nějakém čase znovu

Když se to stane, dochází k rozvíjení a změnám.

Překonáváme dohody, které jsme uzavřeli s předchozími dušemi, a cestou (tao) jsme si již vytvořili nové dohody.

Duše se během mnoha různých životů rodí do mnoha různých těl. Někdy máme stejné rodiče, které jsme měli v předešlém životě, a jindy to tak není.

Když se napojíme na zdroj, stanovíme si, kdo bude součástí našeho budoucího života. Děje se to ještě předtím, než se sem vrátíme.

Nepamatujeme si, že jsme tato rozhodnutí někdy udělali, ani to, že jsme si tyto lidi vybrali. Přesto se to stalo tímto způsobem.

Máme svobodnou vůli

V čase, kdy jsme ve zdroji, vybereme si, co se chceme naučit, jaký život chceme žít a také vše ostatní, co se mezi tím stane. Během toho jsme spárováni s rodiči a partnery, kteří nás povedou.

Pokud jste zažili život s někým konkrétním, společně byste se mohli dohodnout na tom, že v dalším životě si vyměníte úkoly, a má to svůj důvod. Neexistují žádné meze toho, co se dá udělat.

Vše je předurčeno tak, aby se to stalo ještě v době, dokud žijete. Nepamatujete si rozhodnutí, která jste udělali v duševní formě. Ta jsou však po celou dobu viditelná, projevují se a řídí váš život tím směrem, který jste si vy sami předurčili.

Z uvedeného vyplývá, že člověk má svobodnou vůli a může dělat změny podle vlastního uvážení. Náš osud a to, co je předurčeno, nejsou něčím, o čem se dá snadno rozhodnout, ale bez ohledu na všechno, to, co je předurčeno, bude vždy nějakým způsobem přítomno.

Jaký je důvod naší cesty na Zemi

Naše smlouvy o duši jsou dohody, které jsme udělali sami se sebou, a jsou určeny k tomu, aby nám pomohly dospět k vyššímu stavu vědomí nebo uvědomění.

Lidé mají tendenci inkarnovat se na této planetě vždy se stejnými lidmi. Rodinu své duše poznáte tehdy, když ji najdete. To ale neznamená, že byste měli ignorovat tu rodinu, které se vám dostalo.

Tento svět je velmi tajemné místo, ale nic se neděje „bezdůvodně“. Měli byste se uklidnit a vyrovnat se se životem s vědomím, že děláte věci, které si váš duch sám vyžádal.

zdroj:https://mocvedomi.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *