Banky – zloději lidských duší

Nemáte peníze? Chcete si koupit nový dům, nebo auto ? Chcete novou pračku, myčku, televizi, kolo? Chcete na super dovolenou? Jsou vánoce, nemáte na dárky?

MY JSME TADY PRO VÁS !  PŮJČÍME VÁM KOLIK CHCETE !

A tichý, lstivý zloděj vašich duší je zde, na každém rohu a společným jmenovatelem těchto zákeřných institucí není stát, nýbrž pár jedinců, kteří ovládají celosvětově bankovnictví.

Reklamní kampaní jedné banky bylo, že půjčku poskytoval čert nebo ďábel. Skrytě naznačeno, co to znamená. Protože co nabízí čert  v pohádkách? Nabídne všechno hned. Jenom  duše se  dává  až po smrti. Člověk si tak řekne, po smrti mi to nevadí a krví to podepíše. Od té chvíle nemyslí na nic jiného, protože ví, že duši už dal nyní, nemůže jí dát až zemře.

Největší ,,česká“ banka (z pohledu počtu klientů) je Česká spořitelna, která je vlastněna skupinou Erste Group, která sídlí v Rakousku. Její akcionáři pochází z cca čtvrtiny z Rakouska, také kontinentální Evropy a pětina je ze severní Ameriky.

ČSOB vlastní KBC Bank N.V. , která sídlí v Belgii  Komerční banka je  od roku 2001 vlastněna mnoha objekty, největší část akcii  drží společnost Société Générale S.A., působící již 150 let a s jejímiž akciemi se volně obchoduje z cca 88 % na burze v New Yorku.

Ryze českou bankou má býti  Fio banka, kterou vlastní dvojice českých podnikatelů: Petr Marsa ( Působící ve 42 společnostech) a Romuald Kopún, působící ve 35 společnostech a také je největším sadařem v Česku a například do řetězce Tesca dodává Kopún třicet procent své produkce. Dalším největším vlastníkem českých sadů je Belgická firma  S.A.D.

Mimo jiné, tito bankéři Bankéři vypomáhají straně ČSSD  od roku 2010, kdy s nimi tehdejší předseda ČSSD Jiří Paroubek dojednal poskytnutí kontokorentního účtu na 180 milionů korun. Strana z něj hradila hlavně volební kampaně. Kvůli prohranému soudu s bývalým advokátem Zdeňkem Altnerem se dostala do existenčních potíží. Opět se obrátila na „své“ bankéře. Banka Fio se zavázala, že straně poskytne 338 milionů korun na úhradu dluhu vůči Altnerovi. Dohromady jim ČSSD dluží přes půl miliardy korun.

Banky vám nabízejí půjčky také hned, okamžitě peníze na ruku. Jak skvělé pro lidi, že? Ovšem lidé si neuvědomují, že půjčkou se stávají otroky a majetkem bank, které si s jejich životy mohou dělat co se jim zlíbí. Splácíte nejen vypůjčené peníze, ale i vysoké úroky a pokud vás postihne nemoc, či ztráta zaměstnání a vy nemůžete splácet, banka počká dva, tři měsíce ? Na žádost až šest ale co když jste stále bez práce a možnosti splácet? Pak přijde na řadu výkon pravomocí a lidé tak přicházejí o své majetky i nemovitosti ! Vzali jste si půjčku na dům a rázem se ocitáte na ulici. Výkon exekucí je na takové úrovni ,,legálního“ postavení, že se dějí nekalosti velkých kalibrů, proti kterým není obrany. Zákony jsou sepsány tak, aby občané neměli šanci se bránit, ani s pomocí právníků. Výkony těchto exekučních mafií obrali miliony občanů o jejich majetky. Podíváme-li se na stav, již není většině lidem co vzít. Dražeb nemovitostí je na různých portálech jako máku. Střední třída občanů vymizela a nakupují jen ti, co okrádají.

Na českém bankovním kolbišti se utkávají zástupci předních světových společností a je pouze na vás, jako klientovi, pro kterou možnost se rozhodnete, protože nabídka je velmi široká.

 

Reklamní slogany na banky by měli být postižitelné

Klasická reklama bank je, že si můžete koupit to, na co nemáte. A to je ta jejich  hra. Toto by  mělo být postižitelné. Ovšem není a ani nebude, jelikož banky patří korporacím a naše vláda je v područí těchto finančních institucí.

Opravdu mnoho  lidí chodí k psychologům, protože mají duševní poruchy, nelíbí se jim život, jsou ve  stresu,  nebaví je život, jsou nemilovaní, jsou v trvalé depresi, cítí se ztracení. O koho jde? O ty, kteří uvěřili, že musí něco dělat, aby něco měli.
 
Nato této úžasné  planetě je vše co lidé potřebují, bez toho, aniž by vznikali kruté a nehorázné zásahy, jaké se dějí. Člověk se narodí a planeta má pro něj všechno kompletně připravené. Ví to každé zvíře a každý hmyz. To jen  lidé přistoupili na virtuální hru, že si všechno musíme koupit. Co všechno? Ty nepotřebné braky ? Značkové, prvotřídní, kvalitní, prostě mají to druzí tak já to musím mít také ! Necháváme se pohltit do té hry a stahujeme sebou i naše děti, kterým ukazujeme vlastním jednáním umělý život bez emocí, moudrostí, úcty, citů, život otroků = zombie.
obrázky  ze stránek  www.idnes.cz

 

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama