Odebírání dětí – cílená genocida

Smlouva Dublin IV je za dveřmi České republiky !

V Británii žije 95 000 dětí mimo svoji rodinu a to je obrovské číslo. O průběhu soudu nemohou dotčení rodiče mluvit a to pod hrozbou uvěznění, pak se jen těžko mohou takové případy dokumentovat. Jediní, kdo tyto zvrácené praktiky může změnit, jsou politici a ti, jak je vidno nedělají nic.V Anglii je pouze jeden jediný poslanec John Hemming, který se svým týmem pomohl stovkám rodin, ovšem v celém parlamentu je na to sám a jak říká, je špatný politický systém a slabý parlament. Jedná se tak o napjatý politický problém, který selhává na všech úrovních.

John Hemming se snaží o změnu systému ochrany dětí v Británii a ocenil oproti České republiky Slovensko, které se poprvé aktivně zapojilo do sporu o malé bratry Borovi. Tyto neodpustitelné praktiky na genocidě dětí se chystají i v České republice.

Letos v květnu nejdéle do poloviny roku má být ratifikovaná Istanbulská úmluva tzv.DUBLIN IV, kterou podepsal premiér B. Sobotka a J. Diensbier. Sám osobně Istanbulskou úmluvu dlouhodobě podporoval a aktivně se zasazoval se o její přijetí Českou republikou! 

Jde  o smlouvu, která jako např. ve Finsku a Norsku umožňuje speciálním sociálním službám Barnevernet,vloupat se do domů a bez soudu na bázi tzv. „prevence“ krást děti z jakékoliv rodiny, školy či školky jenom proto, že užívají výrazy jako máma a táta a ne rodič. Ukradené děti potom kočují mezi tzv. adoptivními rodinami homosexuálů a sadomasochistů. Dalším bodem je legalizace migrace z důvodu pohlaví, to znamená, že každý migrant může požádat o azyl, když se označí za pronásledovaného kvůli rodové identitě.

Zajímavou skutečností je, že od 1.1.2018 byl navýšen přídavek pěstounům o 50%, takže na jedno dítě nyní stát vyplácí 12 000 na dvě děti 18 000 Kč! Odkud se berou tyto peníze, když jak je známo finance v České kase chybí? Pochází z Norských fondů stejně, jako sponzoring České Police.

V takovém Švédsku vyrůstá pouze deset procent dětí v stabilní rodině. Taková situace je nejen ve Švédsku, ale také ve 193 zemích po celém světě a trvá již 20 let. Kraje a okresy soutěží v tom, kdo odebere více dětí, a tyto údaje jsou na internetu veřejně dostupné. Například na norských webových stránkách se uvádí, že nejlépe systém péče pracuje v Bergenu, a v Oslo pracuje špatně, protože málo odebírá děti. Norský stát má za to, že se odebírá velice málo dětí, i když 1/5 všech dětí žijících v Norsku, již byla odebrána rodičům.

Jde o to zničit emočně rodiče, především matky a odebírat rodinám děti. Pokud jste cizinci a jedete s dětmi, může se stát, že se na vás zaměří sociálka a v tom případě musíte požádat své velvyslanectví o pomoc a najít si velmi dobrého právníka.

Současným dětem chybí normální dětství a tímto způsobem jejich odebíráním systém ,,vychovává“ agresivní zločince bez citu, úcty a zodpovědnosti. Je toto cílem zvrhlé úmluvy Dublin IV ? Dle statistik má jedno z pěti dětí duševní problémy, není se čemu divit v takové společnosti, která a to si přiznejme dává na místo před vnímání dětí materiální potřeby a lhostejnost s pohodlností. Dětem chybí emočně dostupní rodiče, správná strava, dostatek pohybu venku, jasně definované hranice vedení, odpovědnost a povinnosti a nezapomínejme na hry, kreativitu, sociální interakce a zábavu  pro volný čas.

Místo toho se děti musí vypořádávat s digitálně roztržitými rodiči, kteří nechávají své děti, aby ,,vládli světu“ a nekonečnou stimulací technologickými uspokojeními. Aby měli klid povolují svým dětem mnohahodinové trávení času na mobilech, tabletech, nebo u televizních obrazovek. Představit si, že v takovém prostředí mohou vyrůstat zdravé děti je nemožné, jelikož je to pro ně doslova devastující!

Máme co do činění s dětským průmyslem. Na Západě teď stát podporuje odebírání dětí dobrým rodičům. Stimulují to prémiemi.
V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5000$, v Evropě -1000 €.

Je nutné se probudit a vrátit se nazpět k podstatě !

 

Foto: https://en.wikipedia.org/wiki/John_Hemming_(politician),http://europex.no/recommendations-foreign-parents-norway/

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama