Kočíčí lékaři vrnění 24 cyklů za minutu

Kočky léčí lidské zdraví svojí energií

Již staří Egypťané uctívali kočky jako bohy a zabití kočky se trestalo smrtí. Kočky mají pro Egypťany výsostné postavení. Kdo navštívil Egypt ví, kolik je tam všude koček na ulicích a u hotelů.

Ti, kteří mají kočku jistě ví, jak příjemné je jejich vrnění. Aniž byste si uvědomovali jejich energetickou sílu, tak při hlazení kočky se vám zpomaluje tep, snižuje tlak, mizí napětí v cévách a svalech a také se snižuje bolest.

Když kočka vrní vibruje celá a její přirozený rezonátor udržuje je samotné zdravé. Jak víme, říká se, že kočka má devět životů a nejúžasnější schopností je samoregenerační biorezonanční proces, který věnují i nám za přívětivost, kterou jim dáváme, když je hladíme.

Pokud máme příležitost užít si kočičího vrnění delší dobu a soustředíme se na tuto energii, tak nám vyrovnává levou a pravou hemisféru v mozku. Nejlepší je, když nám kočka leží u hlavy na polštáři. Děje se tak proto, jelikož jejich vrnění se podobá theta vlnám a po určité době se napojujeme i my na tyto vlny. Theta vlny jsou při hluboké relaxaci, meditaci a v některých fázích spánku. Během těchto frekvencí dochází ke zkvalitňování dlouhodobé paměti a schopnosti nacházet neobvyklá řešení. Vzniká většina vizionářských vidění. Každý jogín také ví, že ve stavu aktivace Theta vln dochází k prohloubení intuice a v některých momentech se lze setkat se svým vlastním nevědomím.

Zajímavé je, že všechny kočky a to bez vyjímky rasy vrní o stejné frekvenci a to 24 cyklů za minutu, se stejnou intenzitou a hlasitostí po celém jejím těle. Zatím ani vědci nepřišli na to, kde je zdroj jejich vrnění, které je také jejich komunikačním způsobem.

Kočičí vibrace nás harmonizují,ale nesnažte se určovat jí čas, který vám věnuje. Ony sami poznají kdo není v rodině v pořádku a tak si postupně obchází členy rodiny. A pokud ji pošlete pryč, že vás například něco bolí, tak ona se stejně o vás bude otírat, vrnět a prostě od vás neodejde.

Kočky také dokáží přesně určit geopatogenní zóny a proto místo, kde kočka tráví nejvíce času je pro vás nejméně vhodné. Ony ,,požírají“ negativní energii. Takže tam, co jim dáte pelíšek nemusí trávit ani minutu, pokud je na místě, kde to pro ně energeticky není zajímavé.

Další zajímavostí jsou kosmonauti, kteří bývají vybaveni speciálními vibračními pásky, s kterými jsou v kontaktu s napodobeninou kočičího vrnění a to jim pomáhá zvládat stres.

Kočky mají velmi lenivý způsob života, prospí klidně až 16 hodin denně, přesto netrpí atrofií svalů ani řídnutím kostí. Důvod je právě předení.

Ukázka zvuku Theta vln:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *