Kvantový fyzik Deep Prasad a mimozemšťané

Kvantový fyzik tvrdí, že jej navštívili mimozemšťané

Kvantový fyzik Deep Prasad z Torontské univerzity je nejen otevřeným zastáncem existence mimozemských civilizací, a možná právě proto si jej vybrali na Nový rok a zahrnuli jej informacemi o podstatě světa.

Své první setkání a komunikaci s mimozemšťany zažil na nový rok letošního roku. Prasad o této zkušenosti napsal velmi dlouhý tweet. Mimo jiné se v něm přiznal, že ví, že by takový tweet neměl zveřejňovat, protože bude mít okamžitě za krkem hromadu ufologů a milovníků záhad. Přesto pokračoval líčením nejpodivnějšího zážitku ve svém životě. Probudil se, ale jakási cizí síla jej paralyzovala, že nebyl schopen vstát ani se hýbat.

V pokoji viděl tři entity a hned si pomyslel, že se nejspíš definitivně zbláznil. Tyto entity na něj hovořily tak, že produkovaly spousty obrazců podobných směsici egyptských hieroglyfů a japonských znaků. Celou dobu prý měl hrozný strach, nemohl se hýbat a snažil se uvěřit tomu, co se děje. V hlavě mu vířily ony znaky, mezi kterými ovšem nejméně třikrát zahlédl slovo DNA. Mimozemšťané tedy uměli anglicky, ale z nějakého důvodu raději komunikovali svými obrazovými znaky.

Nakonec jej obestoupili, jeden se postavil nad něj a doslova mu prý vstoupil do hlavy. Ale nebylo to vůbec nepříjemné, naopak, Deep Prasad cítil obrovskou, ale těžko popsatelnou euforii. „Jako bych najednou pochopil, že celý vesmír si je vědom mojí vlastní existence,“ svěřil se vědec. Pochopil, že lidský život je propojen s vesmírem a on je jeho nedílnou součástí. Nakonec po tom všem, co zažil, upadl do bezvědomí.

Od té doby samozřejmě nemůže myslet na nic jiného než na onen podivný zážitek. Prasad nepochybuje o tom, že šlo o skutečnost, a nikoliv sen.Spojil se s několika skupinami zabývajících se touto problematikou a je přesvědčen, že byl přímým účastníkem setkání s mimozemskou civilizací. Dva týdny mu trvalo, než se s celou věcí vyrovnal a našel odvahu napsat svůj tweet.

zdroj:https://www.extrastory.cz/kvantovy-fyzik-byl-navstiven-na-movy-rok-mimozemstany

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *