Chcete probudit přirozené léčení ve vlastním nitru?

Nenechte si ujít příležitost naučit se léčit se sami!

Při praktické realizaci můžete vidět či cítit i malou změnu ihned!

Mé nejhodnotnější články mají nejnižší čtenost i karmu. Je to dáno tím, že naše celoživotní vzdělávání (programování) i žitá praxe stojí na jiných hodnotách, než které jsou pro náš život nejdůležitější, proto se o to lidé méně zajímají. Nenechte se mýlit, že jde o esoteriku a přijměte, co nabízím.

Přenesme se nyní na chvíli do představy, že naše tělo je ze 70ti% energetické a tuto energii můžeme ovládat vlastním myšlením. Konec konců – auta máme už dnes také napěchovaná elektronikou, kterou ovládáme hlasem – audiem (myšlenkou převedenou do vibrace vzduchu), takže představa, že jsme na tom podobně, nemusí být až tak obtížná.

To, co vám zde popíši, jsem se naučil před třemi lety na semináři u lékaře s čtyřicetiletou praxí, profesora traumatologie, ortopeda a chirurga Dr. Rameshe, který v současnosti působí v Dubaji.

Je důležité si uvědomit, že až 80% energie, kterou získáváme z vnějšího prostředí (stravou, spánkem, meditací, případně přes léčitele) spotřebovává naše myšlení. Je to stav, který u většiny lidí probíhá nepřetržitě a málo kdo umí své myšlení zastavit. Ze své praxe vím, že největší potíže to činí ženám. Je ale nutné naučit se ovládat myšlení a umět jej i zastavit, vždyť tím šetříme obrovské množství energie a nejen to.

Ale ještě vás musím upozornit, že to, co vám popíši, se až po vlastní praxi stalo mou pravdou. Proto, aby vám to fungovalo, nestačí převzít mou pravdu, je nutné začít a prožít to. Na vlastním těle poznat, že to funguje. Tedy zvolit odpovědný přístup a teprve prožitek s výsledkem bude tou vaší pravdou. Ne návod, který vám někdo dá, ale vlastní emoce kterou získáte, přesvědčení o účinnosti, vám zaručí funkčnost této velice jednoduché metody. Řadě mých klientů, vedle dalších metod, tato velmi účinně pomáhá.

To, co čtete, vidíte, slyšíte, je pravda druhých lidí. Vaší pravdou se stane, pokud to prožijete a ztotožníte se s tím. A v případě dále popisované metody odprogramování, je vhodné jako první řešit problém, u nějž i dílčí výsledek je ihned patrný. Například zlepšení zraku (před léčením nepřečtete drobný text bez brýlí, po léčení ano), nebo třeba jen bolest kolena, či hlavy může po léčení přestat hned, (nebo se alespoň utišit). Budete nadšení a vaší pravdou se stane tvrzení, že toto léčení opravdu funguje. A pak můžete přistoupit k léčení jiného, složitého problému (například Alzheimerovy choroby), kde výsledky budou postupoval velmi malými krůčky. Budete pozorovat malé změny, ale budete stále více z výsledků nadšeni.

Za léta, kdy jsme nepřetržitě programováni, jsme získali řadu programů, které nám škodí a i takové, které jsou nositeli nemocí. Tato metoda je odprogramovaní škodlivých energií (programů), které problém, jenž jsme se rozhodli vyléčit, způsobují. Bude to vypadat, jako vámi řízená meditace, či vnitřní rozhovor sami se sebou.

Velmi pohodlně se usaďte v místě, kde máte absolutní klid. Zvolte problém, který chcete vyřešit. Nemáte-li takový problém, zvolte harmonizaci fyzického a energetického těla, která vás udržuje v optimální kondici.

Aby bylo možné posoudit výsledek, tak k aktuálnímu stavu problému, který chcete vyléčit, přiřaďte hodnotu 100%. Po léčení posoudíte, kolik procent ještě zbývá pro opakovanou léčbu.

Budete pracovat s vlastní vnitřní energií – „svým JÁ“. Tímto „svým Já“ budete pohybovat svými myšlenkami uvnitř těla. Nepotřebujete pro to žádné vizualizace, žádnou speciální koncentraci . Stačí pouze pomyslet například: „Jsem ve svém žaludku“ a energie (vaše Já) se tam ten moment opravdu nachází. V průběhu celého procesu je důležité dýchání. Při zahájení léčení je třeba se 9x hluboce nadechnout a vydechnout nosem v tak rychlém tempu, aby vám to nečinilo potíže. A v místech, kam se v průběhu léčení dostanete, je vhodné prodýchávat (tedy nádech a výdech). Postupujte tak, abyste se dobře cítili a délka pobytu ve vybraných energetických centrech, při jejich aktivaci, není tak zásadní, aktivují se už i tím, že na ně pomyslíte.

Nyní tedy sedíte v pohodlné pozici, nepřekřížené nohy se lehce dotýkají podlahy. Ruce volně položte na svá stehna a zavřete oči.

Myslíte si (to, co se nachází v uvozovkách):

 1. „Jsem ve svém čele“ (jste v řídícím centru těla, 9x nosem se nadýchnete a vydýchnete).
 2. „Jsem na špičce svého nosu“ (setrváte několik vteřin, pokud nemíváte s nosem problém , pokračujete po nádechu a výdechu dál)
 3. „Jsem ve svých rtech“ (trpíte-li paradentózou, můžete energii, kterou jste tam přenesli, cítit. Pak je dobré setrvat zde cca 6 vteřin)
 4. „Jsem na vrcholu své brady“ (i zde setrváte krátce dle potřeby)
 5. „Jsem ve svém krku“ (dýchalo-li se vám těžce, pak by to již mělo jít mnohem lehčeji, prodýchnete a pokračujete dál).
 6. „Jsem v horní části svého hrudníku“ (na několik vteřin se můžete zastavit a prodýchávat, čistíte své plíce).
 7. „Jsem ve svém srdci“ (několikrát prodýchněte – nejde jen o výkonnou pumpu, ale o mimořádné centrum energetického systému, má 5.000x větší magnetické pole, než mozek a 60x větší elektrickou energii – je to i významný komunikační orgán – pobuďte zde alespoň 5 vteřin).
 8. „Jsem v Solar plexus“ (jde o významné energetické centrum, nacházející se v místech, kde končí žebra – i zde prodýchněte dle potřeby, jak to cítíte).
 9. „Přecházím do prostoru (nebo opět „Jsem“ v prostoru) mezi srdcem a Solar plexus“.
 10. Položíte si přes sebe ruce na místo mezi srdcem a Solar plexus, tedy pod srdce a nad 12té žebro. Dýchejte a snažte se směřovat nádech pod vaše ruce. A myslete si: „Potřebuji vyléčit ……. (např. své oči)“
 11. Myslete si: „Přecházím do místa, které je nejvhodnější pro vyléčení příčiny mého problému“ (můžete takto obecně, nebo jej můžete popsat – „přecházím do svých očí“). Zůstaňte takto a prodýchávejte, dokud vám je to příjemné. K léčení stačí několik vteřin.
 12. „Vracím se zpět mezi své srdce a Solar plexus“ (jde o místo, kde se reálně Vaše Já, někdo tomu říká Duše, nachází. Poděkujte svému Já, vyvoláte si tím příjemný pocit. „Děkuji za léčení“. Tím jste léčení ukončili.

Nyní prověřte, k jaké změně došlo, když původní stav měl 100%. Léčení se opakuje (1x i 2x denně – nejlépe před spaním), dokud neoznačíme problém nulou, tedy za vyléčený.

Zpočátku se při odstraňování škodlivých programů uvedeným postupem, můžete cítit nepatřičně, připadat si jako někdo, kdo ztratil rozum. Jenže pokud to i přes to budete dělat, dosáhnete první „hmatatelné“ úspěchy, stane se tento systém vaším průvodcem po zbytek života. I když lze touto metodou vyřešit prakticky všechny zdravotní problémy, nemusí se úplně vše hned podařit, ale při pravidelném využívání bude mizet jeden problém za druhým.

Máte cukrovku a zápasíte navíc s nadváhou? I s tím si můžete pomoci sami. Jen občas budete muset zajít k lékaři, aby vám snížil dávky inzulínu, až jej nakonec vysadí.

Většinu problémů neodstraníte najednou, ale budete vidět, jak se stav stále zlepšuje a to je ten nejlepší motor pro to, aby váš imunitní systém pracoval na plné obrátky.

Moc si přeji, aby tento článek pomohl ke zlepšení zdravotního stavu velkému počtu lidí. Je to velmi jednoduché a tomu, kdo se s tím ztotožní a bude praktikovat, udělá obrovskou službu a radost ze života bez bolestí a nemocí.

Budu rád, když mi dáte zpětnou vazbu, jak vám toto odprogramovávání funguje (buď do diskuse, nebo na e-mail – některá léčení jsou dlouhodobá).

Ale POZOR! Je to pouze jedna z velmi účinných cest, jak můžete vyléčit i to, co zatím současná medicína neumí. (O řadě jiných jsem již psal.) Nejde zde o jednorázovou akci, ale o proces spojený s vaším přesvědčením.

Energie se chová jako voda. Máte-li plnou sklenici a přitéká do ní další voda, nevejde se a většina nové vody vyteče ven. Vy jste jednorázově odstranili negativní programy. Vzniklo volné místo – jaké programy tam přitečou?

Aby vám tato metoda přivodila trvalé zdraví, musí se stát součástí každodenního rituálu (stačí na ni – pokud se cítíte zdraví – v pravidelné době cca 2 minuty provádění harmonizace těla, tak, jako se někdo modlí).

A nezapomínejte i na hygienu svého fyzického těla – pohyb, zdravý vzduch, slunce a samozřejmě strava – stačí kousek masa z vystresovaného zvířete a jeho stresové hormony se stávají vašimi, buňky se dostávají do stuporu, vy jste ve stresu a máte zase co léčit.

Žijte tedy také zdravým životním stylem a vyhýbejte se i energetickým jedům – pozor na vhodný výběr televizních programů.

Autor: Vladimír Koliandr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *