Proč dosud vědci neobjevili elixír věčného mládí?

V tomto článku vám prozradím……………….

co dělají jedinci, aby v devadesáti se cítili či i vypadali na dvacet, nebo v optimálním fyzickém věku, který si zvolí, se dožili třeba i 300 let.

Odpověď na otázku v titulku je jednoduchá. Je to proto, že celé věky vědci hledají elixír – hmotný prostředek. Pokud takto postavím výzkumný úkol, není možné se výsledku dopátrat, neboť existuje v jiné formě. Jsou na této planetě lidé, kteří nestárnou, ale utajují to a mění si identitu, aby je nikdo nezavřel do blázince. Co dělat, abychom nestárli ani my?

Půvabná „mladá“ dáma, jíž bych hádal třicet let, napsala knihu o svých zkušenostech, jak zatím přesáhla 270 let.

V prvé řadě je třeba pochopit, jak funguje svět a jak člověk v něm. Na tuto otázku jsem již odpověděl v srpnu v článku objasňujícím vztah filosofie a medicíny. Je to jeden z mých nejhodnotnějších článků, schůdek k tomu, aby bylo možné pochopit, proč se někdo může a někdo nemůže uzdravit. A pochopit i obsah dnešního článku. Jen název nebyl atraktivní a lidé nechápali, k čemu mohou být takové informace dobré, tak nevzbudil větší zájem čtenářů.

Často v článcích jak léčit rakovinu, se opírám i o výsledky Výzkumného ústavu buněčné medicíny dvojnásobného držitele Nobelovy ceny Linuse Paulinga. Dnes ne kvůli vitaminu C, (za objev jeho výjimečných účinků na člověka byl oceněn), ale za jeho jednu moudrou větu, jejíž význam zatím většina vědců nedoceňuje a při tom má zásadní význam právě na stárnutí lidské populace.

Linus Pauling řekl: „Všechny spirály živé hmoty se stáčejí stejným směrem, ačkoli všechno by fungovalo stejně dobře i směrem opačným.“

Abychom dali dohromady kompletní informaci použiji citáty ještě dvou významných osobností. Sir Laurence Bragg uvedl zase toto „Všichni jsme postaveni z pravotočivých vývrtek“.

A John Nelson zase řekl: „Protože spirála se používá k přeměně rádiových vln v elektrické impulzy, je evidentní, že existuje možnost pohybu z jedné úrovně na druhou, nebo z jedné vibrace do druhé“.

Nyní prozradím důvod, proč stárneme. Je to GRAVITACÍ. A v této souvislosti je třeba pochopit i funkci času. To jsme zase v kvantové fyzice. Užíváme dva časy. Chronos (využíváme na naší planetě) a Kairos, tady a teď (platí pro celý vesmír včetně nás). Čas chronos, náš lineárně měřený čas, považujeme za příčinu stárnutí, myslíme si, že čím jsme déle na světě, tím více se naše tělo opotřebovává, až dojde ke smrti. Jenže jsme samoopravitelní, všechny naše buňky se obnovují a k úplné obnově dochází přibližně každých sedm let.

A když řeknu, že čas chronos ve skutečnosti neexistuje, je to jen naše pomůcka, abychom si dokázali organizovat život (a navíc se mění, vědci prokázali přesným měřením, že 24 hodin před asi 50ti lety bylo proti současnému času o 6 hodin delší, neměli jsme tehdy takový shon). Jestliže tedy něco neexistuje, jak může způsobovat stárnutí?

Odpověď jsem dostal minulý týden v programu na ČT 2, kde skupina vědců hledala příčinu vyhynutí dynosaurů a objevila ohromná naleziště koster mamutů a v jejich kostech a hlavně klech nacházeli archeologové zlomky kovových úlomků. Začali tedy hledat kráter po obrovském meteoritu. Nic nenalezli, jen mělký kráter, který neodpovídal planetární katastrofě. Až jeden fyzik přišel s teorií pádu meteoritu do obrovské, mnohakilometrové vrstvy ledu a matematicky i pokusem prokázal věrohodnost své teorie.

A to odpovídá staré teorii o stagnaci naší Země, která byla ozářena dvěma stacionárními Slunci. Exploze jednoho ze Sluncí způsobila katastrofu naší planety, dala jí do pohybů a způsobila dynamiku celé Sluneční soustavy. Zbytky lidí a živočichů, kteří přežili katastrofu, se nevznesly do vesmíru jen díky gravitaci. Ale ta způsobila, že se i lidská tělesná vlákna stočila do pravotočivé spirály. Dříve tomu tak nebylo. A tak třeba zmínky v Bibli o Metuzalémovi a jeho generaci, mohou být pravdivé.

Jak to tedy funguje? Představte si, že existují dva druhy gravitace: fyzická a mentální (první dobře znáte, když pustíte jablko, spadne na zem a s druhou jsme pracovali například v neurolaboratoři se svými klienty – o tom jsem se už také zde na blogu zmiňoval, např. o pohybu kuličky pouhým soustředěním mozku).

A co by se stalo, kdybychom dokázali všechny spirály v našem organizmu narovnat, nebo dokonce otočit vinutí na druhou stranu? Vždyť všechny buňky našeho těla se obnovují, proč tedy bychom měli umírat.

Je to otázka našeho naprogramování. Mentální gravitace pracuje s časem chronos, který reálně neexistuje. Pokud náš mozek ví, že po určitém čase stárneme, tak vysílá informace, které buňky vykonávají. A opravdu stárneme. Proto vidíme staré mladíky a mladé starce.

Záleží na tom, jak jsme naprogramováni a jak programujeme své buňky – to nikdo nemůže udělat za nás. Proto neustále opakuji, že každý se musí vyléčit sám a to platí i pro nastavení délky života.

Představte si spirálu v každé buňce jako reostat, po níž běží kulička, kterou přidáváme, nebo ubíráme života. Pravotočivá šroubovice znamená uzemňování a stárnutí, pokud bychom všechny šroubovice otočili na levotočive, začali bychom levitovat (jsou tací lidé, kteří to dokáží – například autor parapsychologie Břetislav Kafka, který byl ve své době nejlepším léčitelem u nás). Ale to nepotřebujeme. My potřebujeme posunout kuličku „reostatu“ na úroveň odpovídající přání, jaký biologický věk nám vyhovuje.

A ač je to nepředstavitelné, taková možnost existuje. Tak jako v neurolaboratoři klienti mozkovými vlnami tlačili kuličku do cíle, či se o ni vzájemně přetlačovali (psal jsem o tom, jak jsem se o kuličku přetlačoval s režisérem Jiřím Menzelem a ten dokázal vyzářit tolik energie, že jsem na něj neměl šanci). A stejně můžeme posunovat kuličku svého „reostatu“ v našich buňkách.

Většina lidí to nedokáže, ale kdyby to nebylo utajováno a lidé se od dětství učili, že a jak svým mozkem mohou vyléčit nemoci a regulovat délku svého věku, dokázali by to všichni. Vyžaduje to tréning.

Přesto stručně uvedu postup Lindy Goodman, dámy o níž jsem se výše zmínil, autorky knih „Hvězdná znamení“, „Sluneční znamení“ a „Znamení lásky“, která si udržela mladistvý vzhled a půvab, neuvěřitelně vysoký věk a svůj postup shrnula do 11ti bodů.

1. Nedoufejte, že je to pravda. MUSÍTE TO VĚDĚT PRÁVĚ TEĎ, potom vyhrajete!

2. Představte si spirálovitý pohyb vašich buněk opačným směrem a opakujte nahlas: jsem nesmrtelný(á) a poroučím v této chvíli svému tělu, aby to vzalo na vědomí (ráno a večer po celý života).Dále uvádí, které vitaminy denně bere : 1000 miligramů vitamin B 10 (para-amino-benziodová kyselina), 5000 miligramů vitaminu C a 2000 miligramů přírodního vitaminu E (D alpha tocopheral). K tomu má poznámka: Nikdy jsem ještě neviděl brát tyto vitaminy v takovýchto dávkách, zřejmě na to musí člověk trénovat, aby mu nebylo špatně. I když nejsou známy případy, že by to někomu ublížilo, bral bych nejdříve doporučované dávky a postupně zvyšoval, kolik organismus snese.

Denně si vtírá pleťové mléko do celého těla.

Vydatně zajišťuje přísun čerstvého čistého vzduchu a to i v noci při spánku.

Na krátké vzdálenosti neužívá auto, ale denně chodí pěšky.

Každý den vypije půl litru čerstvě vylisované neslazené šťávy z červených nebo modrých hroznů.

Občas bere ještě vitaminy B 12 nebo B komplex.

3. Nestydí se za svůj přístup k životu mluvit s každým člověkem (nevšímá si přehlížení nebo zesměšňování). Má poznámka: je to součást programování vlastních buněk – nejsem-li 100% přesvědčen a pochybuji o účinnosti, nemůže to fungovat, tak jako i u léčení.

4. Těhotným ženám doporučuje porod do vody. Děťátko je na vodu zvyklé, je to pro něj lepší a matka utlumí poporodní traumata, jejichž důsledkem je přetrvávající nedokonalé dýchání.

5. Nepije žádný alkohol – výjimečně trochu dobrého vína, jinak žádný. Žádné drogy a nekouřit. Pokud kuřák nemůže přestat, doporučuje kouření nahradit „milostnými kratochvílemi“ … (ale pozor ne nevěra – milostné spojení uvolňuje řadu hormonů, oxytocin přináší pocit štěstí, ale sex vyrovnává energetické potenciály – ty pak se stejným partnerem máte vyrovnané a můžete růst spolu, jenže změny vás budou degradovat většinu do nižších vibrací a to vás posune o kus zpět).Doporučuje dále četbu dobrodružné literatury, jízdu na toboganu, péči o opuštěná zvířátka, zpívání, plavání, běhání, vonění ke květinám, poslouchání vážné hudby a hlavně nešetřit dobrými skutky pro druhé.

6. Nepřipustit sexuální promiskuitu, stranit se pornografie. Blokuje to objevení dvojčete vlastního Já. (Pro ty, kteří nevědí: týká se to našeho energetického těla – na internetu vysvětlení najdete spíše pod názvem „dvojplamen“ ). Pokud jste v minulosti nedodržovali tuto zásadu, odpusťte si. Uvolní to negativní energie, které by vás omezovaly ve svém záměru.

7. Odpusťte i svým nepřátelům! I těm, kteří vám ubližují a šíří o vás pomluvy, buďte laskaví, dívejte se jim zpříma do očí a nepřipusťte jejich „hru“, abyste opláceli stejným. Posouváte tím své spirály v buňkách směrem k dlouhověkosti. Při rozdávání peněz nehleďte na jejich příjemce a nečiňte rozdíl mezi známými a neznámými lidmi. Nevažte se na hmotné statky a nedopusťte, aby se z vás stali otroci konzumního způsobu života. Buďte štědří, svůj čas a peníze rozdávejte bez nároku na oplátku v jakékoli podobě.

8. Opanujte se a z konečnou platností odmítněte veškeré obavy, jež s sebou život nese: strach z nehody, chudoby či opuštěnosti – zkrátka veškeré tísnivé okovy. O své milované a blízké přátele se také nestrachujte. Přestaňte očekávat, že zemřou.

9. Staňte se vegetariány! Žádná sebeušlechtilejší myšlenka vás nesmí přivést k ukončení života jakéhokoliv tvora. Lovci a rybáři nemohou dosáhnout věčného života – nejsou kandidáty na fyzickou nesmrtelnost. Nechat žít je vaší povinností. Jestliže jste někdy zabili z „občanské povinnosti“, nebo nechtěně v sebeobraně a máte výčitky svědomí, odpusťte si.

10. Postěte se jeden den týdně a jeden týden v roce. Popíjejte pouze ovocnou šťávu nebo čistou čerstvou vodu. Tak se dopracujete k pravidelnému týdennímu půstu 1x měsíčně. Vaše tělo i mysl se tak dokonale vyčistí.

11. Číslo 11 je v numerologii číslo mistrovské. Tudíž je vhodné, aby tento stupeň Mistra byl takto očíslován a to kvůli harmonii a synchronizaci vesmíru. Nezáleží na tom, jestli vám je čtrnáct, nebo čtyřicet, když čtete tento stupeň – nebo osmdesát či devadesát iluzorních let. Naučte se to nazpaměť, protože to má velkou důležitost pro každého, kdo seriózně zamýšlí dosáhnout regenerace buněk a předejít tak stárnutí, nebo je zvrátit – a dobýt tak vítězství nad smrtí.

Tolik tedy postup dosažení věčného mládí z bestselleru Lindy Goodman „Znamení lásky“, část Fyzická nesmrtelnost a neb myšlenková transformace vedoucí k regeneraci buněk.

Nevím, jestli si dokážete představit dopad na farmaceutický průmysl i celý zdravotní a sociální systém, pokud by lidé tuto metodu hromadně praktikovali a dosahovali výsledků. Je ale zatím minimum lidí, kteří to dokáží.

Vyléčit se a prodloužit si život naprosto beznákladově, vymýtit nemoci a potřebovat zdravotní službu a omezené množství léků jen výjimečně, hlavně při úrazech, by znamenalo více jak 90ti procentní krach farmaceutického průmyslu a ponechání cca 20% zdravotních zařízení.

Přesto, že je to v těchto podmínkách utopie, farmaceutický průmysl se všemu, co ohrožuje jeho miliardové zisky v dolarech, brání. Vyléčit někoho, aniž by potřeboval léky, je pro ně nepřijatelné právě tak, jako prodloužení života v naprostém zdraví.

A pokud by někdo chtěl vidět, jak ona „stařenka“ vypadá a seznámit se s rozsáhlým materiálem této problematiky, je to možné na mém Facebooku.

Autor: Vladimír Koliandr

Zdroj: https://koliandr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=649286

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *