Jaké je poslání mimozemských Šediváků?

Kdo jsou a jaké mají úmysly s lidstvem?

Údajně jsme potomci jednoho z druhů mimozemšťanů, jelikož jsme z jejich genetického materiálu. Náš druh byl geneticky upraven a vysazen na Zemi. Některé zdroje tvrdí, že jsme to my, zdegenerovaní lidé přicházející z budoucnosti a vznikli jsme genetickou manipulací.

Šediváci velcí a malí a většina dalších mimozemšťanů toho typu, komunikují s pozemšťany výlučně telepatií, která se nazývá sugestivní telepatií. Jsou stejně spirituální jako my a tak nás k sobě samým přirovnávají.

Rozdílní jsme v tom, že oni nemají trávení a nejsou závislí na potravě, protože nemají žaludek, tudíž žádný odpad z těla. Živí se energií a to tak, že přijímají pokožkou minerály. K fotosyntéze využívají světlo. Dá se říci, že jsou kříženci mezi živočichy a rostlinami.

Má probíhat tzv.,,výuka lidstva“, aby se vyvinulo na vyšší úroveň, kde si uvědomíme, že jsme jeden druh, ze stejné látky,energeticky i fyzicky. Pro ně jsou jejich těla vozidly, nikoli vlastnictví, jak to vnímáme my.

Tyto bytosti byly poprvé zdokumentovány už v roce 1947, kdy byla jejich těla nalezena po havárii mimozemského plavidla v oblasti Rooswell v Novém Mexiku.Ovšem záznamy o návštěvnících z Vesmíru jsou již před více jak stovky lety.

Šediváci jsou nejznámějším a nejrozšířenějším mimozemským druhem na naší planetě. Zastánci archeoastronautiky jsou toho názoru, že tento druh mimozemšťanů využívá naši planetu za tiché podpory vlády Spojených států amerických a v prostředí utajované vojenské základny Area 51, kde  s lidmi spolupracuje na nejrůznějších projektech.

Měly vzniknout dohody mezi vládou USA a Šediváky, které vedly ke spolupráci, za kterou  jim bylo umožněno zůstat v tajnosti a provádět své biologické pokusy utajeně. Existují určité skupiny Šedých, kteří se dívají na lidi  tak, jak se my díváme na laboratorní zvířata.

V minulých padesáti letech unášejí lidi a zvířata a vedou své pokusy směrem k tomu, aby zjistili, jak by se jejich genetika mohla stát volně křížitelná s lidskou a zvířecí genetickou stavbou. Jde o zachování jejich druhu, protože ten vymírá a mají strach, že jejich biologickému systému chybí emocionální vývoj, který by vylepšil jejich technické schopnosti odpovídajícím způsobem.

Ve vědeckém projektu ACIO jim byly poskytnuty přístupy k našim informačním systémům, které se vztahují k genetice populace a její jedinečné predispozice, jejich různá kritéria, včetně mentálního, citového a tělesného chování. Na oplátku poskytli výsledky svých genetických výzkumů pracovníkům ACIO.

Tzv. siví Šediváci, kteří jsou menšího vzrůstu, kteří mají protáhlou hlavu a černé oči. Jsou natolik vyspělí, že se množí klonováním. Dobývají obydlené planety, kde se snaží pomocí genového inženýrství vytvářet nové bytosti.

Aby udrželi svou rasu čistou a zaručili dostatečné počty pro přežití všech pokusů k jejich vyhlazení, klonovali sami sebe vysokým tempem. Jelikož  zůstaly v pasti pozemské hustoty a uvědomily si, že nemohou opustit planetu, protože jejich systémy už nebyly té vyšší hustoty, z níž přišli, stali se tyto nepozemské bytosti  na planetě trvalými obyvateli a tak jejich vozidla nelétají vzhůru do Vesmíru, nýbrž dolů do podzemí, kde jsou v obrovských podzemních městských bludištích pod zemským povrchem.

Foto: http://metro.co.uk/2015/05/05/new-photos-of-roswell-crash-which-prove-aliens-exist-will-be-shown-off-today-5181225/,www.disclose.tv

Reklama

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama