13 úmrtí celebrit, které zemřely nečekaně brzy

Kdy je dost brzy odejít z tohoto světa?

Pro některé slavné celebrity to bylo až příliš brzy, zemřely náhle a nečekaně po požití koktejlu drog a alkoholu, po tragické nehodě nebo jen kvůli na první pohled banálnímu úrazu.

1.Paul Walker

Smrt tohoto hollywoodského krasavce přišla nečekaně v průběhu natáčení posledního dílu Rychle a zběsile. Paul Walker zemřel ve voze, které vylétlo ze silnice, nabouralo do sloupu veřejného osvětlení, vzňalo se a shořelo

Paul Walker

2.Cory Monteith

Herec oblíbeného seriálu Glee zemřel ve věku 31 let na předávkování. Byl velice nadaný nejen jako herec, ale také jako zpěvák. V minulosti bojoval s depresemi a závislostí na alkoholu.

Cory Monteith

3.Heath Ledger

Podobný osud jako Monteitha čekal i Heatha Ledgera. Ten byl považován za největší herecký talent své generace. Tato hvězda uhasla ve věku 28 let na předávkování. Údajně ho zabila nesprávná kombinace léků na spaní a antidepresiv. Jeho smrt přišla v době, kdy hrál Jokera v batmanovském filmu Temný rytíř od Christophera Nolana.

Heath Leger

4.Brittany Murphy

Oblíbená herečka (31) zemřela ve velmi raném věku jen pár dní před Štědrým dnem v roce 2009. Kdyby vyhledala lékařskou pomoc dříve, prý by se její smrti dalo zabránit. Brittany se ale bála vyjít z domu, aby ji nezachytili fotografové, kteří na ni čekali před domem. Podle oficiální zprávy šlo o zápal plic v kombinaci s nedostatkem železa a užití většího množství léků na předpis.

Brittany Murphy

5.Kurt Cobain

Genialitou oplývající umělec nezvládl svou závislost na drogách, kterou se snažil vyrovnat s obrovskou a náhlou popularitou. V roce 1994 se zastřelil. Bylo mu 27 let.

Kurt Cobain

6.Whitney Houston

V roce 2012 zasáhla smrt této zpěvačky celý svět. Houston se ve věku 48 let předávkovala ve vaně hotelového pokoje. Zpěvačku nenašel její osobní strážce, ale její teta Mary Jones.

Whitney Houston

7.Natasha Richardson

Herečka se zranila na sjezdovce pro začátečníky, nevinně vyhlížející pád zapříčinil krvácení do mozku. Na první pohled banální úraz, po němž ji začala bolet hlava, se tak stal pro talentovanou herečku fatálním. Zemřela po dvou dnech od úrazu.

Natasha Richardson

8.Aaliyah

R&B zpěvačka zemřela v troskách letadla. Umělkyně se vracela z Baham, kde natáčela svůj videoklip. Při zpáteční cestě se však letadlo zřítilo a Aaliyah zemřela společně s dalšími sedmi osobami.

R&B zpěvačka zemřela v troskách letadla.

9.Diana, princezna z Walesu

Diana zemřela v roce 1997 v troskách automobilu poté, co unikala před paparrazzi. V době, kdy zemřela, měla být Diana těhotná s milencem Dodim Fayedem.

Princezna Diana

10.Amy Winehouse

Britská zpěvačka (27) byla nalezena mrtvá ve svém domě v Londýně. Jako příčina smrti bylo uvedeno předávkování. Zpěvačka se rozhodla zemřít za pomocí koňské dávky kokainu, extáze, ketamin a heroinu.

Amy Winehouse

11.Selena Quintanilla Perez

Mladá zpěvačka z Jižní Ameriky zemřela rukama své největší fanynky. V roce 1995 byla zastřelena prezidentkou svého fanklubu. V té době nebylo Seleně ani 24 let.

Selena Quintanilla Perez

12.James Dean

Herec se na filmových plátnech objevoval pouze pět let, než ve věku 24 let zemřel za volantem svého vozu. Jako ikona je však nesmrtelná.

James Dean

13.Jonathan Brandis

Dětská hvězda neunesla, že jeho slibná kariéra se nevyvíjela, jak si představoval. V dospělosti o něj totiž neměli filmoví tvůrci zájem, a tak si Brandis sáhl na život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *