Vládou povolený experiment pro pedofily

Helmut Kentler  kontroverzní psycholog

Byl homosexuál a většinu svého života se věnoval obhajováním sexuálních vztahů mezi dospělými a dětmi, z toho vyplývá, že byl i pedofilní.

Vládou sponzorovaný a podporovaný sociální experiment, který vymyslel psycholog Helmut Kentler. Vše bylo zaštítěno Stranou zelených, která byla v té době hnízdištěm pacifistů, environmentalistů, feministek a také pedofilů. Právě v této politické straně se rozběhla bizarní diskuse o tom, že by bylo dobré legalizovat sex s dětmi. Existují záznamy o tom, že Zelení podporovali nejrůznější pedofilní aktivisty a spolky a rozhodně se stavěly proti tomu, aby pedofilie byla plošně kriminalizovaná. Snahou Zelených bylo navodit celospolečenskou atmosféru, že mít sexuální vztahy s dítětem je normální.

V roce 1975 získal doktorát za svou disertační práci ,, Rodiče se učí sexuální výchovu“. Jako obhájce časné sexuální výchovy se stal prezidentem Společnosti pro společenský vědecký sexuální výzkum (1979-1982) a později se stal členem Německé společnosti pro výzkum sexu.

Úřady tento zvrácený ,,model“, který zavedl Helmut Kentler  schválily! Po celá desetiletí nebyl nikdo kvůli sexuálnímu zneužívání odsouzen a nikdo dosud nezpochybnil pedofilní pěstouny. Svým zvráceným experimentem chtěl dokázat, že děti z ulice, které byli většinou závislé na drogách a živili se prostitucí je možné účinně zařadit do společnosti, pokud budou v péči ,,starostlivých“ pedofilů.

Tvrdil, že výchova pod dohledem pedofila má ve většině případů pozitivní účinek na psychický vývoj chlapců. Když se celé případy prošetřovaly, ukázalo se, že děti za jídlo a postel platili sexuálním stykem s pedofili. Také poukazoval na zkušenosti, že tyto ,,vztahy“ mohou mít velmi pozitivní vliv na rozvoj osobnosti chlapců, zvláště, kdyř je pedofil opravdovým rádcem chlapce.

Tento šílený experiment se dostal na světlo až v roce 2015 a jednalo se o naprosto hrůzný experiment státem posvěcené pedofilie.

Žel, ale dodnes není jasné, kolik dětí bylo svěřeno do opatrovnictví pedofilům a do jaké míry se na tomto zvrhlém experimentu podílela vláda, která do něj investovala nemalé finance. Vláda se odmítá účastnit vyšetřování a dokumentace o experimentu drží v tajnosti.

Kentler si záměrně nevedl žádnou evidenci, takže není jasné, kolika dětí se daný experiment týkal a jaký byl jeho celkový rozsah.

Foto: http://adelsouto.com/blog.html,http://www.theeventchronicle.com

2 komentáře: „Vládou povolený experiment pro pedofily

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *