To, že jsme již s mimozemšťany v kontaktu není vtip, ale fakt!

Plně chápu skeptiky, kteří se vyjádřili v diskusi.

Sám bez osobních prožitků bych byl zřejmě dnes na jejich straně.

Právě proto, že jsem studoval a později i učil také materialistickou filosofii a pouze osobní zážitky a zkušenosti zvrátily mé světonázorové přesvědčení, dělám ve své poradně ještě 5.1., 9.1. a 12.1. besedy a předkládám důkazy nejen ve formě videí a knih, ale i kopií dokumentů, které musely být ze zákona uvolněny po 50ti letech od události, především z archivů USA a KGB.

Pan Urban je pozorným čtenářem a objevil rozpor mezi mým prvním článkem této řady „pohádkou“ a článkem o filmu. V pohádce píši, že mimozemské civilizace těžily na naší planetě suroviny, zatím co nyní píši o nevyčerpatelných energetických zdrojích. Je to opravdu rozpor? Pohádka vychází z archeologických nálezů – z překladu více jak 6000 let staré sumerské hliněné tabulky. V té době mimozemské civilizace, které přišly na naši planetu, nebyly tak vyspělé jako ty, které nás kontaktují nyní. Je velmi pravděpodobné, že využívaly ještě reaktivní technologie. Stovky zobrazení vesmírných plavidel, jejichž vyhledávání a dokumentaci zasvětil svůj život Erich von Dëniken, jsou zobrazovány podobně jako naše současné rakety s tryskami, z nichž šlehá oheň. I současné mimozemské civilizace, s nimiž budeme postupně kontaktováni, mají rozdílnou technologickou úroveň. Naši schopnost využívat volnou kosmickou energii a odejít od všech současných zdrojů odhaduji až na polovinu tohoto století. Vycházím z proroctví palmových listů (to by bylo ale také na samostatný článek).

I vnucování názorů, či pomoci by bylo chybou, cítím to z připomínky pana Koláře. Je mi to jasné, jen mi je líto člověka, kterému bych mohl pomoci, ale on nevěří a zbytečně zemře, nebo se trápí. Snažím se chápat, že každý má svou cestu a potlačovat své ego – nenabízet řešení, pokud jej někdo nechce.

A paní Tenzler musím odpovědět, že přesto, že vím, že nikoho neléčím, ale zprostředkovávám energii a informaci – píši to i na úvodní straně svého materiálu ke stažení na webu – na Žofíně jsem takto nešťastně položil otázku Basharovi (mimozemšťan, který nás kontaktuje) a dostal jsem nelichotivou odpověď s poukazem, že se každý léčí sám, ale já mohu pouze pomoci vyléčit se každému, kdo po tom opravdu touží. Ale už i jen myšlenka, například „přijdu o invalidní důchod“, zastaví tok energie či neumožní připojení na vlastní epigenetický kód. Odpovím tedy tak, že mohu pomoci každému – i nevyléčitelně nemocnému, pokud si to bude sám přát a bude spolupracovat. Třeba onkologická onemocnění považuji za naprosto vyřešené. Stačí se podívat na video Konec jedné nemoci úplně dole na vstupní stránce mého webu – a vydržet se dívat až do konce. Proč je to ještě problémem, na to chystám samostatný článek.

Nyní se snažím informovat o tom, čemu se věnuji okrajově již mnoho let. Jsem přesvědčen, že nejen u nás, ale na celém světě budou do konce tohoto roku lidé, kteří nevědí o mimozemských civilizacích stejně divní, jako nyní ti, kteří to vědí či tomu jen věří.

Autor: Vladimír Koliandr

Zdroj: https://koliandr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=578473

1 komentář: „To, že jsme již s mimozemšťany v kontaktu není vtip, ale fakt!

  • 24. 6. 2020 (13:47)
    Permalink

    Já musím jen naprosto souhlasit a znovu souhlasit.Napřed musí člověk opravdu nastudovat hodně vědění předcházejících generací. Ale bez pochopení souvislostí což je moudrost a pak i přes vlastní mimosmyslové zážitky neví stále nic.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *