Blíží se magický úplněk

Velký nápor emocí nás čeká s příchodem magického úplňku ve Štíru

Úplněk nastane 30.4.2018  ve 2:58. Měsíc sám o osobě ovlivňuje všechny živé organismy.

Nadcházející se úplněk připadá na 30.4.2018 = součet je následující: 3+0+4+2+0+1+8=18. A pak 1+8=9. Série celkem devíti úplňků, které v součtu dne, měsíce a roku dávají dohromady vždy číslo 9.

Čísla říkají, že tato souhra od nás žádá, abychom hledali hlubší smysl svého života a snažili se mu lépe porozumět.

Devítka v numerologii uzavírá číselný kruh. Co bylo nasbíráno od jedničky po osmičku se ocitá v chaosu a úkolem devítky je znovu nastolit systém a řád. Touto transformací se uvolňuje to, co je již zastaralé, nepotřebné či falešné.

Rozlučte se s minulostí a se vším, co je už mrtvé, bez energie a bez života. Zavzpomínejte na své blízké a uctěte je zapálením svíčky. Jen pokud se rozloučíme s minulostí, může začít něco nového.

Pod sílou Uranu, který láme bariéry, se bude otevírat vaše vědomí. Ucítíte silné vyšší vibrace, co dělat se svým životem a jak posílit své sebevědomí. Nyní nastává čas, kdy opustíte staré vzorce myšlení a začnete více naslouchat své duši.

Můžeme též být zaskočeni událostmi, které se i bez našeho přičinění odehrávají, tak že se nám majetek, situace a lidé doslova vymykají z rukou. Samozřejmě to způsobí mnoho potíží a zmatků, stresu, úzkost i neklidu.

Pranostika nám říká: Posledního dubna před soumrakem se mají do obytného stavení, stodol, úlů, chlévů, sklepů a na studnice zastrkovat březové, vrbové, bukové, bezové, angreštové větvičky a kapraď, aby dům nenavštívily čarodějnice a neškodily.

Budou to prostě pořádně magické dny! Tak se na to připravte a odevzdejte se plynutí života. V pondělí 30. dubna to všechno vypukne!

Ten další nastane 29. května 2018 v 16:20

Foto: https://www.skydivecity.com/event/easter-boogie-night-jumps-2/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *