Kde je pravda s majetky v Sýrii?

Kdo se v těch lžích má vyznat?

Vyšla zpráva, že prý vláda v Sýrii plánuje nový zákon podle kterého si všichni musí zaregistrovat své majetky do par týdnů. Tomu kdo tak neučiní prý budou majetky zabavené.
Co mne napadlo hned jako první? Že je to zas další pokus žumpokracie k poštvání světa proti Assadovi a jeho režimu. Sýrie je sedm let ve válce která snad brzo skončí a pokud neměli obyvatelé do teď své nemovitosti zaregistrované, tak je logické, že to chce vláda napravit.
Copak u nás nemusí být pozemky a nemovitosti zaregistrované? Krom toho je jen logické, že vláda chce mít přehled kde je ještě možné bydlet a taky musí řešit pomoc obyvatelstvu které nemá kde bydlet po tom co byli tisíce domů zničených.

Tedy já v tom vidím opět jen snahy ještě víc prohloubit propast mezi světem a Assadem. K tomu je každá forma dobrá. Však to známe dobře i u nás. U nás taky žumpa využívá každý i sebemenší důvod na očernění konkurence v politice. Samozřejmě s patřičným nafouknutím do maximálních rozměrů. Krásným příkladem byl tábor v Letech. Tábor který do teď nikoho nezajímal, no jak se to hodilo… Stejně tak to vidíme v protiruské propagandě. Putin už může i za špatné počasí když se to hodí.

No a stejně tak je to i na celosvětové úrovni. Jsou to prostě praktiky vlastní demožumpě. Akorát, že v tomto případě si demokrati opět nas.ali do huby. Ve zprávě se říká, že uprchlíci kteří jsou už v Evropě nemají šanci jet do Sýrie aby si zaregistrovali své nemovitosti. Jenže, není to tak dávno co nás krmili pohádkami o tom, že ti sami uprchlíci doma museli prodat všechny majetky aby měli na cestu, aby měli z čeho zaplatit převaděčům. Tak jek to tedy je?

To bude Assad zabavovat majetky uprchlíkům kteří je prodali?
Demokracie zřejmě opět staví na tom, že lidi nemají paměť a že jsou to jen lehce oblbnutelná stáda. Žel v mnoha případech se jim to daří.

Mistr řezbář Lupo Anetta Selský

http://rezbari.ceskatvorba.cz/profil/116/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *