33. paralela – co souvisí s tímto číslem?

Po celá desetiletí je 33. rovnoběžka předmětem velkých sporů mezi vědci a teoretiky

 Jsou totiž  přesvědčeni, že souvisí se svobodným zednářstvím. Může mít 33. rovnoběžka větší význam, než jen orientační? A jak s tímto tématem souvisí tajné společnosti, náboženství, Ufo a vraždy významných lidí?

Hodně lidí je přesvědčeno o tom, že hned několik významných budov umístěných přesně na této paralelní linii, mají přímou souvislost se svobodným zednářstvím. Tyto domněnky však sahají mnohem dál. Místa, která 33. rovnoběžka protíná by mohly mít také spojitost s konkrétními náboženskými kulty či utajovanou společností. Vše navíc podtrhuje fakt, že zrovna číslo 33 je hlavním číslem svobodného zednářství.

Tento názor samozřejmě není založen jen na víře a legendách, vyskytly se totiž různé události, které by tuto hypotézu mohly podpořit. Jde o řadu záhad, které se na první pohled zdají, že spolu nesouvisí, Když se na ně ale zaměříme, zjistíme, že společného toho mají víc než dost.

33. paralela severní polokoule protíná různá významná města Spojených států: Los Angeles, Phoenix, Dallas, dokonce i Roswell, oblast, která od nepaměti přitahuje pozornost všech příznivců UFO. Této rovnoběžce se také říká, rovnoběžka smrti. V podstatě se není čemu divit.

Ve skutečnosti byl John F. Kennedy zabit na 33. rovnoběžce v Dallasu. Někteří lidé tvrdí, že pro atentát na bývalého prezidenta byla tato rovnoběžka zvolena záměrně. Jeho bratr Robert Kennedy byl zabit stejným způsobem, v hotelu Ambassador v Los Angeles.

Franklin D. Roosevelt, který byl prezidentem Spojených států a jeho mandát je silně propojen s mimozemšťany, zemřel nedaleko 33. rovnoběžky. V Caesarea Philippi vedle této rovnoběžky předpověděl Ježíš Kristus den své smrti. Také nejvíc pozorování UFO se událo u této rovnoběžky.

Stavby spojené se svobodným zednářstvím a válečné zóny

V Maroku, konkrétně ve městě Casablanca, je obrovské náměstí a pyramidovitá stavba, samozřejmě ji protíná 33. rovnoběžka. 33. prezident Spojených států, známý svými vazbami na zednářství, byl ten, kdo nařídil bombardování japonských měst Hirošima a Nagasaki, které jsou rovněž umístěny na 33 rovnoběžce.

Starověká Mezopotámie, dnešní Irák, byla útočištěm sumerské civilizace a opět má spojitost s 33. rovnoběžkou, kolem které protékají nejdůležitější řeky Tigris a Eufrat. Různé biblické texty říkají, že toto místo bylo domovem Edenovy zahrady, dnes jde však o válečnou zónu.

Damašek, dnešní Sýrie, také leží na 33. rovnoběžce. To tejné platí pro Irán a Afghánistán, což vede mnoho lidí k domněnce, že není náhodou, že se zrovna v těchto místech dějí tak příšerné věci.

Dalšími městy s nevysvětlitelnými příběhy a událostmi na 33. rovnoběžce jsou Kapské město v Jižní Africe, Sydney v Austrálii, Bermudský trojúhelník, pyramidy v Gíze a mnoho dalších míst.

https://morezprav.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *