Mimozemské civilizace jsou tu stále s námi !

Proč o tom vlády světových mocností mlčí, přestože s mimozemšťany již některé jsou v kontaktu?

V Peru, kde jsou kontakty s UFO nejčastější, mají pro to ministerstvo a v USA je to součástí vojenských předpisů. Toto není pohádka!

Český filmový režisér Viliam Poltikovič existenci UFO také zdokumentoval. Vatikán, ústy papeže, existenci mimozemské civilizace oficiálně přiznal.

Unikátní zážitek z účasti na světové premiéře amerického hraného dokumentu „First Contact“ mě přivedl na myšlenku se o tuto přelomovou světovou událost podělit a pro informovanost veřejnosti i něco udělat.

Jsem jedním z těch, kdo téměř před dvaceti lety, na vlastní oči viděl a zažil UFO stojící nad přehradou v Luhačovicích (a bylo nás tam alespoň 200 ze školícího střediska Ministerstva financí). Nikdy jsem již nepochyboval o existenci tohoto fenoménu a mimozemské civilizace na naší planetě.

Pro světovou premiéru filmu, který může do roka změnit myšlení lidstva, byla vybrána Praha. Přítomnost mimozemské civilizace na Zemi může do několika málo let změnit život celé planety. Neváhal jsem tedy ani chvilku a nalezl způsob, jak se této, pro planetu historicky převratné události, zúčastnit.

Byl jsem překvapen, že více jak polovina účastníků premiéry, která se uskutečnila 14. října 2016 v Lucerně, měla s mimozemskou civilizací také osobní zážitky (na výzvu konferenciéra programu jsme zvedli ruce). Českých diváků odhaduji 10%.

Při úvodní besedě byla vznesena také otázka, položená vyčítavým tónem, proč pro světovou premiéru tohoto významného, pro Hollywood netypického, dokumentu byla zvolena právě Praha – prý je na světě mnoho významnějších a stejně dostupných míst. Odpovědí režiséra bylo, že výběr provedla mimozemská inteligence. Praha je energeticky mimořádně silné místo a nejvhodnější pro šíření této informace, a také se zde nenachází rozhodující síly, které z utajování těchto skutečností profitují a brání jejich šíření.

Jaké nebezpečí tedy číhá na mocné tohoto světa, pokud se lidstvo zkontaktuje s mimozemskou civilizací?

Mně, na základě vlastních poznatků a po shlédnutí tohoto filmu, vyplynulo následující:

Už samotný osobní kontakt je složitý – jsme energeticky (vibračně) odlišní a pro lidstvo tento kontakt vyžaduje přípravu. Protože mocní tohoto světa nejsou ochotni takovou přípravu zahájit, bere mimozemská inteligence přípravu do svých „rukou“. Rýsuje se totiž lidstvu možnost získání nevyčerpatelných vesmírných energetických zdrojů, jimiž jsme obklopeni, a to naprosto zdarma pro každého. To zcela znehodnotí současný energeticko-ekonomický systém – nebudeme potřebovat ropu, uhlí, plyn, sílu přírodních živlů, ani nebude třeba jaderných elektráren.

Ale tato vesmírná energie je i součástí našeho života, léčí i nevyléčitelné, zdravotnictví, jež je nyní obrovským byznysem, by řešilo pouze první pomoc. Každý by se léčil sám – vždyť nejzdravějšími lidmi této planety jsou bretariáni (také, jako ti, kteří viděli UFO, jsou dnes stavěni do role podvodníků, kterým lidé nevěří, ale žijí skutečně z vesmírné energie). Hodnotový systém této planety by se po několika tisíciletích zcela převrátil. Ten, kdo dnes ovládá energetické zdroje, nebo produkuje bilionové zisky v dolarech, často za nic neléčící léky, by zůstal s prázdnýma rukama. A to se snaží vládnoucí elita světa oddalovat, jak je to jen možné.

Vesmírná inteligence tedy udělala první krok, aby to změnila!

I distribuce filmu se vymyká zásahům světové politické moci.

Premiéra pokračovala celý následující den channelingem (komunikací přes zprostředovatele) na Žofíně. Byl jsem jedním ze šťastlivců, který byl vylosován a mohl zprostředkovaně hovořit se zástupcem jedné z mimozemských civilizací.

Dokumentární film „PRVNÍ KONTAKT“ je o setkání Daryla Anky s UFO a jak se následně stal channelerem (kanálem) mimozemské bytosti jménem Bashar, která přináší na Zemi informace k přípravě na setkání s dalšími civilizacemi vesmíru.

Jedinečná příležitost vidět ještě tento film, který se nedostane do běžné distribuce, bude 17. ledna v kině v Brandýse nad Labem a po promítání bude možno se účastnit channelingu, který zprostředkuje Lucie Alferi, tedy účastníci se budou ptát na cokoli budou chtít přímo mimozemské bytosti.

A toto opravdu není pohádka! Každý se reálně může přesvědčit, zda informace, uvedené v předchozích článcích mají pravdivý základ. Sám jsem se Bashara na to neptal, využil jsem možnost ve prospěch své profese. A dobře jsem udělal. Pochopil jsem, že sice mohu pomoci vyléčit každou nemoc, ale nemohu pomoci člověku, který si to vědomě, nebo i podvědomě nepřeje.

Autor: Vladimír Koliandr

Zdroj: https://koliandr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=577975

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *