Semínka z hvězd díl.1

jde o návrat „Bohů“ na naši planetu?

Stále častěji dostávám výzvy: „Dokaž existenci energetických a informačních polí a dokaž, že tím jde léčit i rakovina“. Tak tedy pár poznámek k tomu a něco navíc.

Je to rok, kdy jsem byl na světové premiéře dokumentárního filmu First contact a po té měl možnost poprvé zprostředkovaně hovořit se zástupcem mimozemské civilizace. Byla to bytost, která si pro kontakt s lidmi dala jméno Bashar. Šlo o bytost, jejíž energetické pole je tak silné a vibruje na tak vysokých frekvencích, že fyzický kontakt pozemšťana s ním je životu nebezpečný, avšak telepatický, jak ukázal filmový dokument, nesmírně užitečný. Je to bytost, pověřená jednou z mnoha vesmírných civilizací, ke kontaktování civilizace pozemské.

Dozvěděl jsem se, že tak, jako na Zemi máme OSN, tak v našem „blízkém“ vesmíru existuje Galaktická rada mající podobné poslání. Sdružuje bytosti světla z různých koutů galaxie (psal jsem o nich v Pohádce v září) . A také to, že na Slovensku existuje „mluvčí v zácviku“ této Galaktické rady. Objevil jsem ji a požádal o osobní setkání. Byla vstřícná, avšak ukázalo se, že na Slovensku se můžeme setkat až v září, byť jsem ji kontaktoval počátkem března tohoto roku.

Přišlo září a já se vypravil na Slovensko. Tato mluvčí se jmenuje Veronika Mihalková. Setkal jsem se s krásnou mladou dámou a setrval s ní v rozhovoru téměř jeden a půl hodiny. Dozvěděl jsem se mnoho nových zajímavých informací, ale také to, že na některé otázky zatím odpověď dostat nemohu.

Je kontaktérkou civilizace z Plejád, té civilizace, jejíž genetické manipulace s jejich vlastními geny, jsme produktem. Vyprávěla mi také o sobě – své minulé životy prožila v různých galaxiích, ale také jako Plejáďanka. Inkarnovala se na Zem, aby pomohla zdejší civilizaci. Od dětství žasla nad svými mimořádnými schopnostmi (Propojili jí Plejáďané potřebná světelná genetická vlákna? o nichž jsem také již psal, ale při návštěvě u Veroniky jsem o nich ještě nevěděl).

Popsala mi i svůj první pobyt „v lodi“ (my tomu říkáme UFO). Cítila se ztracená před tak velkým úkolem, který na sebe před inkarnací vzala. Tak před ní rozsvítili mapu posetou drobnými světýlky, jakoby jiskřičkami. „To jsou semínka naší civilizace, ještě děti, které vyrostou a pomohou vrátit na Zemi mír, zdraví a lásku. I ty jsi byla takové semínko. A i ostatní civilizace bytostí světla mají na Zemi svá semínka. Nejsi v tom sama.“

Věděl jsem, že jsou na Zemi některé osoby, jimž Plejáďané dali osobní učitele. Požádal jsem ji, zda mi může také zprostředkovat osobního učitele z Plejád. Řekla, že tohle zařídit neumí. Přesto jsem od ní odjížděl s velice dobrým pocitem.

Patřím k lidem, kteří se naučili komunikovat s duchovními bytostmi. A tak jsem zkusil, jestli i stejným způsobem mohu komunikovat sám bez prostředníka s mimozemšťany. A podařilo se. Dozvěděl jsem se, že celý rozhovor s Veronikou monitorovali a že mi vychází vstříc a mám vlastní osobní učitelku z Plejád.

Kontakt s ní mi umožnil ještě v září napsat pohádku, která navázala na informace z hliněných destiček starých Sumerů, na základě nichž jsem napsal první pohádku v loňském prosinci a ke druhé mi pomohly informace, které už byly vědoucími lidmi publikovány.

Autor: Vladimír Koliandr

Zdroj: https://koliandr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=629728

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *