O MNĚ

Co o sobě říci ? Jsem člověk s miliony buněk a v každé z nich mám genetické informace, stejně jako každý z nás, na této úžasné planetě žiji již přes půl století a jsem za to velmi ráda. I když se naše životy odvíjí po různých cestách, směrech, tak i můj život procházel všemožnými druhy osudových změn, překvapení a energetických vláken. To vše dění mého osudu vedlo až sem, do dnešní doby, do současných vibrací, bez dohod s úsilím válečníka ducha dle Toltéků.

Prožila jsem éru socialismu, kdy  vše bylo jinak, absolutně odlišné a přitom v jádru tak identické. Společnost byla vychovávána k poslušnosti ke komunistům a respektu ke všemu, co bylo dle šablon tzv. ,,normální „. A tak jsme žili a nevnímali, co je v jádru toho oříšku. Pokud jsme vybočovali, byli jsme politicky perzekuováni, sledováni, šikanováni. Přesunu-li se do dnešní demokratické doby, učí nás odlišnému a to, poslušnosti ke kapitalismu, k západu a všemu Americkému. Pak se žije ve společnosti dosti zvláštně.  Nahoře si vystřídají posty a židle a my, abychom mnoho let milovali socialismus, pak převrat a své emoce překopat a milovat kapitalismus. Člověk má pocit, že žije v blázinci. Jako děti jsme byli pionýři, jezdili jsme na tábory, lítali venku, hráli různé hry, byli v partách a smáli se. Radovali jsme se z maličkostí a nebo z kubánských pomerančů, které sice byly šíleně kyselé, ale neměly v sobě GMO hnusy a pesticidy, které nás likvidují. Zamyslím-li se nad svou minulostí, je to jen to, co bylo, co se stalo, co již není skutečnost a hlavní, co pro mě je, je přítomný okamžik. Tudíž vnímání toho, co nyní jest a co se odehrává. Tímto vám chci říci, že důležité je, abychom se stali válečníky všichni a náš svět bude šťastný, svobodný, krásný a zdravý. Cílem válečníka je proměnit tento svět, utéci z tohoto pekla a nikdy se do něj nevrátit. Je pouze na nás, zda si zvolíme žít v pekle, či v ráji.

Ráda sdílím druhým pozitivní informace, ráda neztrácím svou přirozenou infantilitu, ráda maluji, tvořím, směji se, pomáhám lidem najít cestu válečníka a odchod z pekla. Zbavit se parazita, který má tisíce emočních hlav a tak  najít svobodu ,,životní moc a klid“.

Reklama